.
Reklama
https://h2poland.com.pl/
.

Top 5 najchętniej czytanych tematów w Ecieplo w 2021 roku

Szanowni Czytelnicy za nami 2021 rok, rok w który działo się dużo na rynku branży odnawialnych Źródeł energii. Z naszych obserwacji wynika, że największą popularnością w ubiegłym roku cieszyły się informacje dotyczące programu czyste powietrze, dotacji do pomp ciepła czy cen pelletu. Poniżej 5 najczęściej czytanych artykułów zamieszczonych w ecieplo.pl w 2021 roku.

Top 5 najchętniej czytanych tematów w Ecieplo w 2021 roku
Top 5 najchętniej czytanych tematów w Ecieplo w 2021 roku

 

Reklama
oknonet.pl

1. Mobilne płuca PAS ruszają w Polskę. Pokażą jakim powietrzem oddychamy

Polski Alarm Smogowy informuje, że ruszyła kolejna odsłona kampanii „Zobacz czym oddychasz”. Pięć mobilnych instalacji przedstawiających model ludzkich płuc, pojawiło się w czterdziestu jeden miejscowościach w dziewięciu województwach, pokazując lokalnym społecznościom, jakim powietrzem oddychają.

2. Co z cenami pelletu?

Z coraz większej liczby źródeł docierają informacje o braku drewna na rynku. W ostatnim czasie Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego zorganizowała przed Kancelarią Premiera protest przeciw eksportowi drewna i nowym zasadom dotyczącym sprzedaży.

3. Ulga termomodernizacyjna 2021 – co i ile można odliczyć?

Bankier.pl zorganizował 18 lutego wydarzenie pod nazwą Dzień fotowoltaiki, którego głównym tematem były zagadnienia związane z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii. W publikacji podsumowujemy temat ulg i dofinansowań, z jakich można skorzystać, instalując panele słoneczne, wymieniając kocioł lub stolarkę okienną.

4. “Moje Ciepło” nawet 21 tys. zł dofinansowania do pomp ciepła

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej informuje, że prawdopodobnie już w pierwszym kwartale 2022 r. wystartuje nowy program Moje Ciepło, który będzie oferował dotacje do pomp ciepła, ale jedynie w nowo budowanych domach. Zgodnie z jego założeniami na inwestycję można będzie otrzymać nawet 21 tys. zł wsparcia.

5. Agroenergia – dotacje na pompy ciepła i fotowoltaikę dla rolników

W ubiegłym roku ruszył nabór wniosków do Programu Agroenergia 2021. Dzięki niemu, rolnicy mogą otrzymać kilkadziesiąt tysięcy złotych dotacji na pompy ciepła i fotowoltaikę.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz