Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Agroenergia – dotacje na pompy ciepła i fotowoltaikę dla rolników

Rolnicy mogą otrzymać kilkadziesiąt tysięcy złotych dotacji. Ruszył nabór wniosków do Programu Agroenergia 2021.

Agroenergia - dotacje na pompy ciepła i fotowoltaikę dla rolników
Agroenergia - dotacje na pompy ciepła i fotowoltaikę dla rolników

To wsparcie finansowe dla rolników (osób fizycznych i prawnych) na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, turbiny wiatrowe oraz magazyny energii. Na każde urządzenie przysługuje oddzielna kwota, która łącznie może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Aby otrzymać dofinansowanie, należy złożyć wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotacja jest wypłacana w formie refundacji po zrealizowaniu zadania.

W przypadku, gdy w zakresie inwestycji jest również montaż pompy ciepła, przed złożeniem wniosku należy przeprowadzić audyt energetyczny.

Opracowujemy wnioski do Programu Agroenergia 2021 i zapewniamy kompleksową pomoc w pozyskiwaniu dotacji. Zapraszamy do współpracy wykonawców instalacji, którzy chcieliby zaoferować swoim klientom pełną obsługę (instalacja + dofinansowanie).[przeczytaj]

Zapraszamy również bezpośrednio rolników zainteresowanych otrzymaniem bezzwrotnego wsparcia z Programu Agroenergia. Zapewniamy wstępną weryfikację oraz doradztwo na każdym etapie ubiegania się o dotację.

Źródło: funduszerozwojowe

Wojciech Gębura
tel. 579 553 089
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz