Reklama
https://h2poland.com.pl/

Grzejnik Triga prostota i piękno

Triga to model ponadczasowy, zbudowany z prostokątnych profili stalowych, osadzonych na okrągłych kolektorach. Rodzina grzejników obejmuje wersje wysokie oraz podokienne, a także z lustrem, zaokrągloną, półokrągłą i narożną.

Grzejnik Triga prostota i piękno
Grzejnik Triga prostota i piękno [termaheat.pl]

Terma przedstawia dekoracyjny grzejnik pokojowy o rytmicznie ułożonych rurach o przekroju prostokąta, dostępny w wielu wariantach naściennych i opcji narożnej.

Reklama
oknonet.pl

Zastosowanie grzejników z rodziny Triga pozwala zaspokoić różne potrzeby związane z funkcjonalnością — wersja z lustrem, wykorzystanie półek i wieszaków, a przy tym zachować spójność projektową wnętrza. Dostępne wersje: wodna, wodno-elektryczna oraz elektryczna.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie płynące od partnerów biznesowych i konsumentów, do szerokiego grona akcesoriów przeznaczonych do grzejnika Triga Terma wprowadza reling stalowy BELT 40.

Jego zastosowanie pozwala w łatwy sposób wykorzystać grzejnik dekoracyjny jako funkcjonalną suszarkę do ręczników. Grzejnik z relingiem BELT 40 sprawdzi się przede wszystkim w salonach kąpielowych i kuchniach otwartych na salon, gdzie aranżacje zwykle wymuszają zastosowanie grzejników dekoracyjnych.

Reling pasuje do wszystkich wysokich grzejników Triga i Triga E o szerokościach 380, 480, 580 i 680 mm, a także do grzejników Triga M i Triga M E o szerokościach 680, 780 i 880 mm.

Reling BELT 40 dostępny jest w chromie oraz w 250 kolorach do wyboru – 191 kolorów RAL oraz wykończenia specjalne Terma.

Zastosowanie w przestrzeni grzejników z tej samej linii stylistycznej gwarantuje zachowanie we wnętrzu harmonii i spójności.

Źródło: termaheat.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz