Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

FUJITSU rozpoczyna 10. Edycję programu dla partnerów handlowych

¡Vamos España! – „Pojedźmy do Hiszpanii!” pod tym hasłem firma Klima-Therm zrealizuje jubileuszową, 10. edycję Programu Wsparcia Sprzedaży „Poznaj Klimat”. Na aktywnych zakupowo Dystrybutorów i Instalatorów FUJITSU czekają m.in. atrakcyjne promocje oraz szeroka oferta wartościowych nagród rzeczowych. Ale to nie wszystko – grupa aż kilkudziesięciu partnerów handlowych o najwyższych wynikach sprzedażowych w 2022 roku spędzi tygodniowe wakacje all-inclusive na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria.

FUJITSU rozpoczyna 10. Edycję programu dla partnerów handlowych
FUJITSU rozpoczyna 10. Edycję programu dla partnerów handlowych

„Poznaj Klimat” to jeden z projektów marketingowych, który firma Klima-Therm realizuje nieprzerwanie od 10 lat. Swój autorski program kieruje do sieci Autoryzowanych Dystrybutorów i Partnerów Serwisowych (APS) współpracujących z marką FUJITSU. Głównym celem „Poznaj Klimat” jest wsparcie sprzedaży w kanale pośrednim; systematycznie dokonywane zakupy urządzeń premiowane są punktami, a te z kolei oferują partnerom handlowym możliwość wyboru licznych nagród rzeczowych. Jednocześnie Dystrybutorzy FUJITSU rywalizują o nagrody główne – wyjazdy do najciekawszych zakątków świata o atrakcyjnej formule łączącej aktywne zwiedzanie z wypoczynkiem. W Edycji 2022 „Poznaj Klimat” dla laureatów Programu przygotowano wyprawę na należącą do Hiszpanii wyspę Gran Canaria – i to do niej nawiązano motywem przewodnim Programu ¡Vamos España!:

Wyprawy marzeń z marką FUJITSU to nasza tradycja i główny wyróżnik Programu – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm. – Wspólne spędzanie czasu i wspólne doświadczenie wyjątkowej przygody tworzą fundament partnerskich, serdecznych relacji, co podkreślają nasi klienci. Na przestrzeni minionych 10 lat laureaci Programu zwiedzili blisko 20 destynacji w Europie, Azji, w Ameryce Północnej i Południowej. Wszystkie te wyjazdy, unikalne w kontekście swojej jakości i skali, nie są jednak wyłącznym atutem „Poznaj Klimat”. Inną mocną stroną jest liczba uczestników, która z edycji na edycję utrzymuje się na poziomie aż 250 aktywnych firm, i właśnie to w mojej ocenie jest najlepszą miarą sukcesu tego projektu – podsumowuje Ewa Pilarska.

Program Partnerski FUJITSU „Poznaj Klimat” funkcjonuje w oparciu o dedykowaną platformę poznaj-klimat.pl, stworzoną i stale rozwijaną przez dział programistów Grupy Klima-Therm. Umożliwia ona śledzenie indywidualnej punktacji każdego uczestnika oraz wgląd w zbiorcze rankingi. Co więcej, platforma stanowi praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach, jak również zapewnia szereg dodatkowych korzyści związanych z pobieraniem dokumentów sprzedażowych, dokumentacji technicznej oraz generowaniem kart gwarancyjnych online.

Jubileuszowa, 10. Edycja „Poznaj Klimat – ¡Vamos España!” wystartowała 1 marca i potrwa do końca 2022 roku. Do Programu firma Klima-Therm zaprasza wszystkie firmy posiadające aktualny certyfikat autoryzacyjny w zakresie produktów z oferty japońskiej marki FUJITSU.

Źródło: klima-therm.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz