Reklama
http://www.multitherma.com/

HC GROUP zaprasza na Targi INSTALACJE 2024 – Nowości, Smaki i Inspiracje z Europy!

HC GROUP, dystrybutor w Polsce czterech europejskich marek TEMPLARI/CLAUSIUS/VATRA i PST Clima zaprasza do Poznania na targi INSTALACJE 2024. Oprócz nowości będzie także można skosztować wybornych win włoskich i hiszpańskich, serów itp.

HC GROUP zaprasza na Targi INSTALACJE 2024 - Nowości, Smaki i Inspiracje z Europy!
HC GROUP zaprasza na Targi INSTALACJE 2024 - Nowości, Smaki i Inspiracje z Europy!

 

HC GROUP, renomowany dystrybutor w Polsce czterech wiodących europejskich marek: TEMPLARI, CLAUSIUS, VATRA i PST Clima, serdecznie zaprasza Państwa do udziału w targach INSTALACJE 2024, które odbędą się w Poznaniu.

Podczas tego wydarzenia będziemy prezentować najnowsze produkty i technologie naszych partnerów, dostarczając Państwu pełen wgląd w innowacyjne rozwiązania branżowe.

Oferta dystrybutora nie ogranicza się jedynie do nowości technologicznych.

Pragniemy zaprosić wszystkich uczestników do degustacji wybornych win włoskich i hiszpańskich oraz serów, które będą dostępne na naszym stoisku. Chcemy stworzyć nie tylko możliwość poznania nowych produktów, ale także zapewnić wyjątkowe doznania kulinarne, inspirujące do dalszych poszukiwań i eksploracji. Dołączcie do nas, aby wspólnie odkrywać potencjał współpracy i smakować bogactwo europejskich tradycji!

HC Group sp. z o.o.
ul. Chełmońskiego 116, 31-340 Kraków
tel. +48 12 346 34 55
E-mail: [email protected]
www.homecomfort.com.pl
Facebook
You tube
Linkedin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz