.
Reklama
https://h2poland.com.pl/
.

Grzejniki elektryczne konwekcyjne SIRIO

Nowa gama grzejników konwekcyjnych SIRIO od Radialight zapewnia najprostsze i ekonomiczne, a jednocześnie zaawansowane rozwiązanie do ogrzewania domowego, a dzięki nowoczesnemu designowi udekorujesz swój dom.

Grzejniki elektryczne konwekcyjne SIRIO
Grzejniki elektryczne konwekcyjne SIRIO [Źródło: econovli.pl]

Wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewnia ciepło niezbędne do osiągnięcia wymaganej temperatury tak szybko, jak to możliwe, a w połączeniu ze zintegrowanym elektronicznym termostatem, konwektor SIRIO jest w stanie utrzymać pożądany poziom komfortu, z absolutną, długotrwałą precyzją.

Reklama
oknonet.pl

Grzejniki konwekcyjne SIRIO-zapewniają najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania do elektrycznego ogrzewania konwekcyjnego domu. Wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewnia wszystko to co potrzebne, by osiągnąć pożądaną temperaturę tak szybko, jak to możliwe. Każdy konwektor SIRIO jest wyposażony w elektroniczny termostat, który utrzymuje odpowiedni poziom komfortu z doskonałą i długotrwałą precyzją.

A to jeszcze nie wszystko. Ten grzejnik konwektorowy posiada bardzo ważną cechę, dzięki której, możemy zaoszczędzić energię na ogrzewanie. Po osiągnięciu pożądanej temperatury, o ile pozwalają na to warunki otoczenia, grzejnik elektryczny konwekcyjny zaczyna wyłączać element grzewczy w myśl zasady „po co grzać coś, co i tak jest ciepłe” co znacząco zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Grzejnik konwekcyjny utrzymuje w cieple element grzewczy, włączając dopływ prądu tylko na chwilę i odłącza dopływ prądu do elementu grzejnego po osiągnięciu zadanej na elemencie temperatury. Gdy element grzejny ostygnie do zadanej przez producenta temperatury, konwektor znów włączy dopływ prądu, ale tylko na chwilę w celu dogrzania elementu grzejnego. Grzejnik SIRIO będzie te cykle powtarzał, aż do osiągnięcia zadanej w pomieszczeniu temperatury.

Tygodniowe programowanie, wykrywanie otwartych okien i wyświetlacz LCD a wszystko to zostało zaprojektowane, aby uzyskać szybki wzrost temperatury oraz maksymalne oszczędności energii.

Konwektory SIRIO są lekkie i łatwe do zamontowania, dzięki kompletnemu zestawowi montażowemu, które jest dostarczane z każdym produktem. W niecałe 15 minut możesz cieszyć się ciepłem oferowanym przez grzejnik konwekcyjny SIRIO, bez żadnych prac budowlanych i inwazyjnych połączeń elektrycznych.

Źródło: econovli.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz