Geoenergetyka i Geotermalne Pompy Ciepła — podsumowanie II seminarium
W Ministerstwie Klimatu i Środowiska opracowaliśmy Wieloletni Program Rozwoju Wykorzystania Zasobów Geotermalnych w Polsce. To mapa drogowa rozwoju geotermii do 2040 roku, z perspektywą do 2050 roku, którą będziemy konsekwentnie realizować — powiedział podczas wystąpienia […]
