Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Firma Sonel zaprasza na XVIII Konferencję Techniczną

Osiemnasta edycja Konferencji Technicznej Sonel: aktualne tematy z branży elektrycznej, m.in. pomiar rezystancji uziemień i rola magazynów energii w systemie elektroenergetycznym, 17-19 maja 2023 r. w Karpaczu.

Firma Sonel zaprasza na XVIII Konferencję Techniczną

Metody pomiarów rezystancji uziemień, aktualne wymagania w zakresie ochrony przeciwporażeniowej w instalacjach niskiego napięcia, rola magazynów energii w polskim systemie elektroenergetycznym – to tylko część tematów, które zostaną poruszone w trakcie tegorocznej Konferencji Technicznej Sonel. Osiemnasta edycja spotkania przedstawicieli energetyki zawodowej i przemysłowej branży elektrycznej oraz środowiska naukowo-technicznego z całej Polski odbędzie się w dniach 17-19 maja 2023 r. w Green Mountain Hotel w Karpaczu.

Serdecznie zapraszam na tegoroczną edycję konferencji technicznej. Doświadczeni wykładowcy oraz przedstawiciele czołowego producenta przyrządów pomiarowych są gwarancją najwyższego poziomu merytorycznego konferencji, a dzięki starannie dobranej tematyce będą mogli Państwo poznać najnowsze trendy w rozwoju profesjonalnej aparatury pomiarowej. W tym roku spotykamy się w Karpaczu, w pięknym hotelu, którego teren graniczy z Karkonoskim Parkiem Narodowym, a z okien rozpościera się widok na Śnieżkę. Jestem przekonany, że te malownicze okoliczności przyrody będą doskonałym dopełnieniem organizowanego przez nas wydarzenia – mówi Tomasz Wiśniewski, Prezes Zarządu Sonel S.A.

Harmonogram konferencji i karta zgłoszenia dostępne pod linkiem: https://www.sonel.pl/pl/aktualnosci/firma/zapraszamy-na-xviii-konferencje-techniczna-sonel

Źródło: sonel.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz