Reklama
bbpv.pl

Menlo Electric zostaje autoryzowanym partnerem FoxESS

Menlo Electric dołączyło do grona oficjalnych partnerów FoxESS Polska. Decyzja uzasadniona jest bardzo dynamicznym wejściem producenta na rynek fotowoltaiczny. FoxESS jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych marek falowników w Polsce. Od początku obecności na rynku FoxESS zagwarantował sobie silną pozycję, stając się jednym z kluczowych dostawców inwerterów na terenie kraju.

Menlo Electric zostaje autoryzowanym partnerem FoxESS
Menlo Electric zostaje autoryzowanym partnerem FoxESS [Źródło: menloelectric.com]

Współpraca z Menlo Electric jest naszym naturalnym wyborem z uwagi na ukierunkowanie na najlepsze i najprężniej działające firmy fotowoltaiczne w Polsce. Zarówno FoxESS jak i Menlo Electric kierują się tymi samymi wartościami – jakość wykonania, dobra obsługa i bieżący kontakt z instalatorami oraz klientami. Dzięki profesjonalnemu podejściu do obsługi klienta oraz rozbudowanej sieci sprzedaży, Menlo Electric zdobywa kolejnych zadowolonych klientów, osiągając w każdym miesiącu znaczące przyrosty sprzedaży – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

Reklama
oknonet.pl

FoxESS oferuje klientom dodatkowe korzyści, takie jak stworzenie pierwszego w Polsce programu lojalnościowego dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM.

Uruchamiając program lojalnościowy FOX TEAM dla instalatorów fotowoltaiki, chcemy docenić i nagrodzić najlepszych instalatorów PV na rynku za wybór jakości falowników FoxESS i solidną pracę. Tworząc elitarną grupę Profesjonalnych Instalatorów wspieramy najlepszych, z którymi będziemy wymieniać się doświadczeniami na corocznych zamkniętych spotkaniach FOX TEAM – podkreśla Tomasz Walczyk.

FOX TEAM daje nam gwarancję, że instalatorzy wprowadzający falowniki FoxESS do swojej oferty pozostaną przy nich na dłużej. FoxESS w standardzie oferuje najdłuższą na rynku 12-letnią gwarancję, a w ramach programu lojalnościowego istnieje możliwość wydłużenia tego okresu, co jest nowością na rynku fotowoltaicznym — dodaje Marcin Ślęzak, Commercial Director Menlo Electric.

Spółka FoxESS od stycznia 2021 dostarcza na polski rynek nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii, co w związku z planowanymi zmianami w systemie opustów spowodowało zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami dostarczanymi przez producenta.

Polski rynek jest rozgrzany od 2018 roku ze względu na programy wsparcia prosumentów. FoxESS utworzyło polski oddział i lokalny zespół serwisowy, aby zapewnić szybką reakcję i kompleksową obsługę polskich klientów. Działania związane z obsługą i wsparciem instalatorów na różnych etapach procesu instalacji przynoszą oczekiwane rezultaty, co potwierdza słuszność obranego kierunku i ekspansji na rynek polski — podkreśla Michael Zhu, CEO FoxESS Chiny.

Menlo Electric w swoich działaniach skupia się na dostarczaniu swoim klientom komponentów z najwyższej półki. Osiąga to poprzez budowanie długofalowych relacji z cenionymi, globalnymi producentami, z którymi współpracuje na polskim i europejskim rynku.

FoxESS to partner, z którym rozszerzamy dystrybucję nie tylko na terenie Polski, ale również w krajach europejskich, w których mamy już swoich stałych kontrahentów. Wspólnie planujemy sprzedaż 30 MW, a kalendarz dostaw produktów FoxESS jest już zapełniony do końca 2021 roku — informuje Marta Walendzewicz, Członek Zarządu Menlo Electric.

Aby sprostać tak dużym oczekiwaniom oraz wciąż rosnącemu zapotrzebowaniu, FoxESS uruchomił nową fabrykę zlokalizowaną w miejscowości Wenzhou w Chinach, która na powierzchni łącznej 110 000 m2 gwarantuje zdolność produkcyjną na poziomie 11 GW dla falowników i 800 MWh dla baterii.

Źródło: menloelectric.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz