.
Reklama
https://h2poland.com.pl/
.

Menlo Electric zostaje autoryzowanym partnerem FoxESS

Menlo Electric dołączyło do grona oficjalnych partnerów FoxESS Polska. Decyzja uzasadniona jest bardzo dynamicznym wejściem producenta na rynek fotowoltaiczny. FoxESS jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych marek falowników w Polsce. Od początku obecności na rynku FoxESS zagwarantował sobie silną pozycję, stając się jednym z kluczowych dostawców inwerterów na terenie kraju.

Menlo Electric zostaje autoryzowanym partnerem FoxESS
Menlo Electric zostaje autoryzowanym partnerem FoxESS [Źródło: menloelectric.com]

Współpraca z Menlo Electric jest naszym naturalnym wyborem z uwagi na ukierunkowanie na najlepsze i najprężniej działające firmy fotowoltaiczne w Polsce. Zarówno FoxESS jak i Menlo Electric kierują się tymi samymi wartościami – jakość wykonania, dobra obsługa i bieżący kontakt z instalatorami oraz klientami. Dzięki profesjonalnemu podejściu do obsługi klienta oraz rozbudowanej sieci sprzedaży, Menlo Electric zdobywa kolejnych zadowolonych klientów, osiągając w każdym miesiącu znaczące przyrosty sprzedaży – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

Reklama
oknonet.pl

FoxESS oferuje klientom dodatkowe korzyści, takie jak stworzenie pierwszego w Polsce programu lojalnościowego dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM.

Uruchamiając program lojalnościowy FOX TEAM dla instalatorów fotowoltaiki, chcemy docenić i nagrodzić najlepszych instalatorów PV na rynku za wybór jakości falowników FoxESS i solidną pracę. Tworząc elitarną grupę Profesjonalnych Instalatorów wspieramy najlepszych, z którymi będziemy wymieniać się doświadczeniami na corocznych zamkniętych spotkaniach FOX TEAM – podkreśla Tomasz Walczyk.

FOX TEAM daje nam gwarancję, że instalatorzy wprowadzający falowniki FoxESS do swojej oferty pozostaną przy nich na dłużej. FoxESS w standardzie oferuje najdłuższą na rynku 12-letnią gwarancję, a w ramach programu lojalnościowego istnieje możliwość wydłużenia tego okresu, co jest nowością na rynku fotowoltaicznym — dodaje Marcin Ślęzak, Commercial Director Menlo Electric.

Spółka FoxESS od stycznia 2021 dostarcza na polski rynek nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii, co w związku z planowanymi zmianami w systemie opustów spowodowało zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami dostarczanymi przez producenta.

Polski rynek jest rozgrzany od 2018 roku ze względu na programy wsparcia prosumentów. FoxESS utworzyło polski oddział i lokalny zespół serwisowy, aby zapewnić szybką reakcję i kompleksową obsługę polskich klientów. Działania związane z obsługą i wsparciem instalatorów na różnych etapach procesu instalacji przynoszą oczekiwane rezultaty, co potwierdza słuszność obranego kierunku i ekspansji na rynek polski — podkreśla Michael Zhu, CEO FoxESS Chiny.

Menlo Electric w swoich działaniach skupia się na dostarczaniu swoim klientom komponentów z najwyższej półki. Osiąga to poprzez budowanie długofalowych relacji z cenionymi, globalnymi producentami, z którymi współpracuje na polskim i europejskim rynku.

FoxESS to partner, z którym rozszerzamy dystrybucję nie tylko na terenie Polski, ale również w krajach europejskich, w których mamy już swoich stałych kontrahentów. Wspólnie planujemy sprzedaż 30 MW, a kalendarz dostaw produktów FoxESS jest już zapełniony do końca 2021 roku — informuje Marta Walendzewicz, Członek Zarządu Menlo Electric.

Aby sprostać tak dużym oczekiwaniom oraz wciąż rosnącemu zapotrzebowaniu, FoxESS uruchomił nową fabrykę zlokalizowaną w miejscowości Wenzhou w Chinach, która na powierzchni łącznej 110 000 m2 gwarantuje zdolność produkcyjną na poziomie 11 GW dla falowników i 800 MWh dla baterii.

Źródło: menloelectric.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz