Reklama
kongres.energetyka-rozproszona

FoxESS Polska z programem lojalnościowym dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM

Pod szyldem FOX TEAM marka zbierze najlepszych instalatorów fotowoltaiki, którzy wybierają jakość wykonania falowników FoxESS oraz instalacji.

FoxESS Polska z programem lojalnościowym dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM
FoxESS Polska z programem lojalnościowym dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM [Źródło: menloelectric.com]

Przystępując do programu lojalnościowego, instalatorzy zyskują członkostwo w pierwszej w Polsce  grupie fachowców, którzy otrzymają dodatkowe korzyści za prawidłowo wykonane instalacje.

 

Uruchamiając program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM, chcemy podziękować najlepszym instalatorom na rynku za wybór jakości falowników FoxESS i nagrodzić ich za rzetelną oraz solidną pracę. Tworząc elitarną grupę Profesjonalnych Instalatorów, wspieramy najlepszych, z którymi będziemy wymieniać się doświadczeniami na corocznych zamkniętych spotkaniach FOX TEAM – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

Na instalatorów, którzy dołączą do programu FOX TEAM i będą regularnie dodawać zdjęcia poprawnie uruchomionych i zaakceptowanych przez dział techniczny instalacji z falownikami FoxESS, czekają unikatowe, obrandowane i praktyczne nagrody oraz wyróżnienia w postaci poziomów zaawansowania od Brązowego po Platynowy, z którymi wiążą się kolejne korzyści.

Dołączenie do programu odbywa się poprzez pobranie aplikacji mobilnej FOX TEAM na telefon ze strony fox-team.pro

⇒ Co zyska instalator, dołączając do programu FOX TEAM?

 • członkostwo w pierwszej w Polsce, grupie Profesjonalnych Instalatorów, którzy otrzymują nagrody i dodatkowe korzyści za wybór jakości FoxESS,
 • prostą w obsłudze, intuicyjną aplikację mobilną, którą można mieć w telefonie zawsze przy sobie i dzięki temu szybko oraz w łatwy sposób zdobywać nagrody i poziomy zaawansowania,
 • unikatowe, obrandowane nagrody za solidnie wykonaną pracę,
 • wysoki poziom zaawansowania technicznego i potwierdzenie solidności wykonania instalacji przed klientami,
 • wsparcie techniczne i dodatkowe wyróżnienie na tle konkurencji,
 • doskonalenie wiedzy na temat produktów FoxESS,
 • otrzymywanie aktualnych informacji dotyczących produktów FoxESS,
 • możliwość wydłużenia gwarancji na falownik,
 • zamknięte coroczne spotkania z innymi instalatorami, wymianę doświadczeń i bieżące wsparcie techniczne.

⇒ Jakie nagrody czekają na instalatorów FOX TEAM?

 • Już 5 prawidłowo uruchomionych i dodanych w aplikacji zdjęć falowników wystarczy, aby zdobyć poziom Brązowy, a wraz z nim unikatowe naklejki na samochód, kubki i smycze, które mnożone są razy 3, bo każde ID instalatora, czyli login umożliwiający identyfikację Użytkownika w aplikacji to według założeń programu 3-osobowa ekipa.
 • 20 zaakceptowanych instalacji to przejście na poziom Srebrny, na którym oprócz kolejnych nagród w postaci unikatowych koszulek i czapek, czeka certyfikat dla każdego falownika wydłużający gwarancję – z 12 na 13 lat.
 • Na Złotego Instalatora czekają polary, koszulki, naklejki na samochód oraz certyfikat wydłużający gwarancję każdego falownika.
 • Instalatorzy, którzy wykażą się najwyższym poziomem zaawansowania i uzyskają poziom Platynowy, dodatkowo otrzymają ułatwiający pracę miernik, a także coroczne zaproszenia na zamknięte spotkania Platynowych Instalatorów FOX TEAM.

FoxESS od początku kładzie duży nacisk na wsparcie instalatorów i użytkowników swoich falowników, którzy mogą kontaktować się z działem technicznym zarówno na etapie uruchomienia urządzenia, jak również w trakcie jego pracy.

Jestem aktywny w branży od ponad 12 lat i mam za sobą wiele inicjatyw oraz związanych z nimi marek takich jak ZeverSolar, SolarEdge i inne, które pomagałem wdrożyć na rynek polski. Wnioski płynące z tych doświadczeń oraz wnikliwa obserwacja rynku potwierdzają, że sukces każdej marki fotowoltaicznej to w szczególności opinie użytkowników i instalatorów, którzy wybierają jakość, zwracają uwagę na detale i wykonują solidne instalacje. Dlatego przez markę FoxESS postanowiłem dać rynkowi coś unikatowego, co będzie wartością dodaną do dobrego jakościowo falownika, zrozumieniem użytkownika oraz wsparciem dla ciężkiej pracy profesjonalistów w branży – podkreśla Tomasz Walczyk.

Udostępniając specjalne zaplecze techniczne przy ulicy Konarskiego 18C w gliwickim TECHNOPARKU (kampus Politechniki Śląskiej) oraz oferując darmowe szkolenia stacjonarne, FoxESS daje możliwość praktycznego sprawdzenia poprawności pracy, uruchomienia i testowania falowników. Co więcej – centrum badawcze FoxESS działa na zasadzie „dnia otwartego” co oznacza, że każdy przejeżdżający przez Gliwice instalator oraz klient może od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 bez zapowiedzi sprawdzić jakość falowników FoxESS, potwierdzić ich pracę, uruchomić urządzenia oraz porozmawiać z działem technicznym FoxESS.

Jestem dumny z tego, że już po kilku miesiącach od wdrożenia marki FoxESS, którą wybrałem na bazie moich wieloletnich doświadczeń ze względu na dostępność produktów oraz jakość i solidność wykonania – docierają do nas sygnały, że marka FoxESS wyróżnia się na rynku nie tylko ze względu na te dwie cechy, ale także dlatego, że niesie za sobą wartość dodaną. Na tak rozgrzanym rynku i zdywersyfikowanej ofercie różnych produktów instalatorzy i użytkownicy potrzebują profesjonalnego wsparcia technicznego, pewnego zaplecza produkcyjnego i bezpieczeństwa finansowego marki, której nie zapewnił żaden inny dystrybutor falowników w Polsce. Pozytywny odbiór i rosnąca popularność naszej marki to najlepsze potwierdzenie właściwie wybranego przez FoxESS kierunku i dobrego zrozumienia rynku oraz instalatorów – dodaje Walczyk.

Źródło: menloelectric.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz