Reklama
https://homecomfort.com.pl/

EcoFlow PowerInsight – domowy menedżer energii

EcoFlow PowerInsight to kompleksowy system sterowania, który optymalizuje zarządzanie energią w domu, zwiększa efektywność energetyczną i pozwala obniżyć rachunki za prąd. Został wyposażony w 10-calowy ekran dotykowy, który umożliwia jego wygodną obsługę.

EcoFlow PowerInsight - domowy menedżer energii
EcoFlow PowerInsight - domowy menedżer energii

Kompleksowy system zarządzania energią w domu:

  • 10-calowy ekran dotykowy,
  • podgląd wszystkich danych na temat energii,
  • łatwe sterowanie jednym palcem całym domem.

2

Czytelne statystyki energii

Dane dotyczące zużycia energii w czasie rzeczywistym w ujęciu dziennym, miesięcznym i rocznym. Chcesz się dowiedzieć, czy Twój dom jest eko? Tutaj dowiesz się wszystkiego!

3

Zawsze znajduj lepszy sposób na oszczędność energii i pieniędzy.

EcoFlow PowerInsight optymalizuje zużycie mocy i zmniejsza koszty poprzez inteligentne wykorzystanie energii słonecznej, zasilania sieciowego, a także akumulatorów i ich synchronizacji.
System oferuje też alerty dotyczące poboru prądu przez poszczególne urządzenia.

Korzystaj z energii tak, jak lubisz. Powerlnsiglnt pozwala użytkownikom dostosować do swoich potrzeb magazynowanie energii w baterii, limity ładowania oraz czas pracy urządzeń.

Sterowanie urządzeniami: efektywniejszy sposób zarządzania inteligentnym domem

EcoFlow PowerInsight to rozbudowany ekosystem, w którym wszystkie sprzęty są ze sobą połączone. Pozwala on użytkownikom na wygodne sterowanie podłączonymi urządzeniami domowymi w dowolnym momencie, w zależności od potrzeb.

4

Inteligentne sterowanie urządzeniami domowymi

Wyłącz wszystkie światła, gdy nie ma Cię w domu, lub włącz grzejnik, zanim wrócisz…Wszystko to można łatwo zrobić jednym dotknięciem! Ostrzeżenie przed burzą w ciągu 24 godz. Naładuj baterie do pełna, aby przygotować się na trudne warunki pogodowe.

Automatyczna regulacja temperatury zapewnia komfort w domu przy jednoczesnym oszczędzaniu energii

EcoFlow PowerInsight ma wbudowany czujnik temperatury, dzięki czemu może odpowiednio ją dostosowywać, sterując instalacją grzewczą. Takie rozwiązanie zmniejsza zużycie energii i koszty mediów.

Pełen wgląd w ładowanie pojazdu elektrycznego

System łączy sie bezpośrednio z ładowarką EcoFlow PowerPulse EV lub ładowarkami EV innych marek, aby zapewnić wygodny wgląd w zużycie energii słonecznej przez pojazd elektryczny w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownik zyskuje pełną kontrolę i lepsze zrozumienie rozdziału prądu w domu.

EcoFlow

Obserwuj nas:
Facebook/Twitter/Instagram: @ecoflow.dystrybucja
LinkedIn: @EcoFlow

Skontaktuj sie z nami:
WWW: ecoflow.com.pl
E-mail: [email protected]
Serwis: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz