Reklama
http://www.multitherma.com/

Niezawodny zestaw dla farm fotowoltaicznych – sterownik SPV i zabezpieczenie BELplus OZE

Farmy fotowoltaiczne, by sprawnie i bezpiecznie mogły działać w istniejącym systemie elektroenergetycznym, muszą spełniać szereg wymagań technicznych, takich jak regulacje dotyczące mocy czynnej i biernej oraz obowiązki w zakresie monitorowania punktów przyłączenia do sieci. Niezbędne do tego stają się niezawodne urządzenia telemechaniczne, które dziś dostarcza Apator.

Niezawodny zestaw dla farm fotowoltaicznych - sterownik SPV i zabezpieczenie BELplus OZE
Niezawodny zestaw dla farm fotowoltaicznych - sterownik SPV i zabezpieczenie BELplus OZE

Rozwiązania dla prawidłowego i bezpiecznego działania farmy fotowoltaicznej:

Sterownik farmy fotowoltaicznej SPV RM

jest uniwersalnym sterownikiem farmy fotowoltaicznej. Urządzenie pełni rolę sterownika telemechaniki, koncentratora danych, modułu komunikacyjnego oraz regulatora parametrów pracy obiektu. Nadrzędną rolą sterownika SPV RM jest umożliwienie kontroli parametrów pracy źródła wytwórczego poprzez bezpośrednie połączenie z dataloggerami, automatyką zabezpieczeniową, analizatorami itp.

SPV RM znajduje się w Wykazie certyfikowanych urządzeń PTPiREE. Czytaj więcej

2 1

 

Uniwersalne zabezpieczenie cyfrowe BELplus OZE

przeznaczone jest do zabezpieczania i nadzoru nad rozdzielnicami średniego i niskiego napięcia zainstalowanymi na obiektach generacji rozproszonej włączonej do sieci dystrybucyjnej za pomocą transformatora nn/SN np. na farmach fotowoltaicznych. Urządzenie pełni również rolę sterownika telemechaniki, funkcję rejestratora zakłóceń, a także realizuje szereg automatyk i blokad stacyjnych. Czytaj więcej

3 1

Rozwiązanie dla prawidłowego działania przemysłowej farmy fotowoltaicznej:

Strażnik mocy dla instalacji fotowoltaicznej SPV SM

stosowany w instalacjach przemysłowych, na terenie których pracują generatory fotowoltaiczne wytwarzające moc na potrzeby własne. Zabezpieczenie przed eksportem mocy do sieci dystrybucyjnej może być realizowane poprzez regulację parametrów pracy obiektu dzięki bezpośredniemu połączeniu z dataloggerami, automatyką zabezpieczeniową, analizatorami parametrów sieci itp. lub przez odłączenie źródła od sieci przy pomocy wyłącznika.

SPV SM znajduje się w Wykazie certyfikowanych urządzeń PTPiREE. Czytaj więcej

4 1

Chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami:

Szymon Bendlewski
Menedżer Produktu
Apator SA
kom. +48 783 830 194
zapytania ofertowe: [email protected]
informacje techniczne: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz