Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

PowerOcean – innowacyjne rozwiązanie zapewniające niezależność energetyczną

EcoFlow PowerOcean (w wersji trójfazowej) to modułowe rozwiązanie instalacji fotowoltaicznej klasy premium wyróżniające się elastycznością kosztów wstępnych, wysokim poziomem bezpieczeństwa, funkcją zasilania rezerwowego i niezwykle inteligentnym systemem sterowania. Ma ono na celu osiągnięcie niezależności energetycznej całego domu.

PowerOcean - innowacyjne rozwiązanie zapewniające niezależność energetyczną
PowerOcean - innowacyjne rozwiązanie zapewniające niezależność energetyczną

 

Trójfazowe zasilanie rezerwowe o mocy do 12 kW

Trójfazowy inwerter jest zintegrowany z modułem zasilania rezerwowego i zapewnia moc wyjściową 12 kW, co pozwala na zasilanie niemal wszystkich istotnych odbiorników w razie przerwy w sieci elektroenergetycznej. Obsługuje on także urządzenia trójfazowe podczas przerwy w dostawie prądu.

Możliwość rozpoczęcia od 1 akumulatora i rozbudowy do mocy 45 kWh

Przetwornica DC-DC wbudowana w każdy akumulator umożliwia prostą współpracę trójfazowego inwertera hybrydowego nawet z jedną baterią. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej funkcji połączeń równoległych do systemu EcoFlow PowerOcean można dodawać nowe akumulatory aż do uzyskania pojemności 45 kWh.

Wydajność i bezpieczeństwo akumulatorów LFP

Zintegrowany moduł przeciwpożarowy zapewnia dodatkową warstwę ochrony, aktywując się, gdy akumulatory się przegrzewają, a inteligentny system BMS zapewnia bezpieczne działanie każdego akumulatora, unikając przetężenia i przeładowania.

Inwerter hybrydowy PowerOcean Hybrid 6/8/10/12 kW

Trójfazowe zasilanie rezerwowe o mocy do 12 kW

Trójfazowy inwerter hybrydowy EcoFlow PowerOcean 6/8/10/12 kW umożliwia bardzo efektywne wykorzystanie i magazynowanie energii słonecznej w celu zapewnienia niezależności energetycznej domu. Trójfazowy inwerter jest zintegrowany z modułem zasilania rezerwowego i zapewnia moc wyjściową 12 kW, co pozwala na zasilanie niemal wszystkich istotnych odbiorników w razie przerwy w pracy sieci elektroenergetycznej:

  • Do 12 kW mocy wyjściowej
  • Trójfazowe zasilanie rezerwowe
  • 96,5% sprawność maks.

Obwód obejściowy zapewniający bezpieczne, stabilne zasilanie

Jeśli inwerter wykryje awarie, przełączy się w tryb obejścia, umożliwiając przepływ energii z sieci.

Zaplanowane zdalne aktualizacje OTA w dowolnym momencie

Bez przerywania pracy systemu zasilania.

Obsługa inteligentnej pompy ciepła z funkcją SG Ready (Smart Grid Ready)

W przypadku pompy ciepła z wejsciem sterujacym SG Ready, system PowerOcean może przekazywać nadmiar energii słonecznej na potrzeby do ogrzewania, maksymalizując niezależność energetyczną domu.

Zabezpieczenie przeciwpożarowe akumulatorów LFP PowerOcean

Seria EcoFlow PowerOcean została zaprojektowana na bazie zaawansowanego układu wysokonapięciowych akumulatorów LFP PowerOcean, które są połączone równolegle. Takie rozwiązanie zapewnia użytkownikom elastyczność, ponieważ można rozpocząć budowę już od jednego akumulatora 5 kWh i w dowolnym momencie rozbudować system. Sprawdzona technologia akumulatorów LFP i zabezpieczenia przeciwpożarowe zapewniają niezrównana niezawodność i efektywność dostarczanych przez nas akumulatorów.

  • Do 45 kWh możliwość rozbudowy
  • Ponad 6000 * cykli pracy
  • 15 lat gwarancji
  • LFP technologia akumulatorów

Wyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności

Dzięki zastosowaniu połączenia równoległego akumulatory nie oddziałują na siebie wzajemnie. Usterka jednego akumulatora nie wpływa na działanie pozostałych. A nowy akumulator jest w pełni zgodny ze starą.

System BMS zintegrowany w każdym akumulatorze inteligentnie monitoruje baterie, eliminując zagrożenia i podnosząc jej wydajność.

Zabezpieczenie przeciwpożarowe w każdym akumulatorze śledzi jej temperaturę, a w razie przekroczenia poziomu 170°C natychmiast się uaktywnia.

Moduł automatycznego ogrzewania aktywuje się automatycznie w niskich temperaturach, aby umożliwić pracę nawet poniżej -20°C.

EcoFlow

Obserwuj nas:
Facebook/Twitter/Instagram: @ecoflow.dystrybucja
LinkedIn: @EcoFlow

Skontaktuj sie z nami:
WWW: ecoflow.com.pl
E-mail: [email protected]
Serwis: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz