Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Porównanie pomp ciepła firmy AIO Power

Pompy ciepła SAT i VCP firmy AIO Power zostały zaprojektowane dla polskich warunków klimatycznych. Podajemy moc naszych pomp ciepła dla temperatur A-12°C/W55, czyli dla polskiej, a nie francuskiej zimy. Ogromna ilość użytkowników pomp ciepła, jest zawiedziona ich sprawnością z powodu błędów w doborze mocy. Ogrzewanie polską pompą ciepła AIO Power jest tańsze!

Porównanie pomp ciepła firmy AIO Power
Porównanie pomp ciepła firmy AIO Power

W UE obowiązuje oznakowanie pomp ciepła etykietą energetyczną wskazującą ich klasę energetyczną np. A+++. Większość producentów projektuje pompy ciepła, aby osiągały najlepszy wynik na etykiecie energetycznej UE. Klasy energetyczne stworzono dla klimatu umiarkowanego, gdzie podczas zimy -10°C. jest temperaturą skrajnie niską. Wg nich poniżej -7°C włącza się grzałka elektryczna, co jest słuszne w klimacie umiarkowanym, ale nie w Polsce. Pompy ciepła dobrane do domów wg mocy A-7/W35 tracą w Polsce do 50% swojej sprawności średniorocznej. Dla polskiego klimatu pompy ciepła należy dobierać tak, aby grzałka załączała się dopiero poniżej -12°C. Dlatego podajemy moc naszych pomp ciepła dla temperatur A-12°C/W55, czyli dla polskiej, a nie francuskiej zimy. Ogromna ilość użytkowników pomp ciepła, jest zawiedziona ich sprawnością z powodu błędów w doborze mocy. Ogrzewanie polską pompą ciepła AIO Power jest tańsze!

Pompa ciepła powietrze-woda SAT 10kW-20kW 

Pompy ciepła firmy AIO Power są energooszczędnymi urządzeniami klasy A+++ z innowacyjną funkcją QUICK DEFROST (szybkie rozmrażanie) trwającą zaledwie do 420 sekund, co w porównaniu z konkurencyjnymi firmami sprawia, że nasze pompy ciepła mieszczą się w ścisłej czołówce światowych marek. Urządzenia te, są bezobsługowe i innowacyjne w swojej konstrukcji, mogą być sterowane zdalnie w pełnym zakresie, za pomocą autorskiej, bezpłatnej aplikacji HPMASS. Intuicyjne menu, pozwala w prosty sposób zarządzać ogrzewaniem wszystkich pomieszczeń i ogrzać wodę użytkową do żądanej temperatury w dowolnych okolicznościach i czasie za pomocą smartfonu, tabletu czy komputera przy wykorzystaniu dodatkowego modułu LTE. Dzięki zastosowaniu komponentów wiodących producentów jak Danfoss itd., nasze pompy ciepła wyróżniają się wysoką sprawnością, niezawodnością i bardzo długa żywotnością, ale także nieszablonowym wyglądem. Są zaprojektowane i wyprodukowane w 100% w Polsce!

Pompa ciepła powietrze-woda SAT 20kW-40kW

Pompy ciepła serii SAT odznaczają się niskim poziomem hałasu podczas swojej pracy – dzięki wentylatorowi wiodącej firmy Ebm Papst, który jest umiejscowiony w górnej części obudowy urządzenia (seria SAT) emituje dźwięk na poziomie 43-60 dB. Dla porównania, praca wewnętrznej jednostki klimatyzatora wynosi 42 dB. Pompy ciepła AIO Power mają szeroki zakres mocy: 10-20 kW, 20-40 kW – seria SAT, 11-16 kW seria VCP, czym wyróżniają się na rynku. Firma AIO Power proponuje kaskadową pracę kilku pomp jednocześnie, w szczególnych przypadkach dla budynków o dużym zapotrzebowaniu energetycznym. W cenie pomp zapewnione jest indywidualne wyliczenie zapotrzebowania cieplnego budynku – ma to ogromne znaczenie w doborze mocy pompy i przekłada się na efektywność ogrzewania. Jedynym kosztem eksploatacji naszych pomp ciepła jest energia elektryczna potrzebna do ich zasilania, ale dzięki ich połączeniu z naszym systemem fotowoltaicznym koszty eksploatacji są znacznie niższe.

 

nowa SAT

 

Pompa ciepła powietrze-woda VCP 11kW-16kW

Kierując się potrzebami rynku oraz współczesnego budownictwa z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów izolujących, polscy inżynierowie stworzyli pompę, która idealnie dopasowuje się do cieplnego zapotrzebowania nowoczesnych budynków mieszkalnych. Zapotrzebowanie cieplne takich budynków jest zazwyczaj niższe, dlatego seria pomp VCP proponuje urządzenia od 11 kW do 16 kW. Pompa ciepła serii VCP posiada jeden wymiennik ciepła, natomiast pozostałe korzyści są wspólne dla obu linii produktów firmy AIO Power.

 

Pompa SAT AIO Art

 

Nowa linia graficzna AIO Art – Twoja wyjątkowa pompa ciepła

Jak inaczej wyrazić własny styl i indywidualność, jednocześnie dbając o komfort Twojego domu? To pytanie zainspirowało nas do stworzenia nowej, innowacyjnej linii pomp ciepła AIO Art. Teraz możesz spersonalizować swoją pompę ciepła, wybierając jeden z dostępnych wzorów przygotowanych przez utalentowanego artystę lub stworzyć swój własny, zupełnie oryginalny wzór. Odkryj AIO Art i daj wyraz swojej kreatywności w świecie technologii.

Jeżeli szukasz wsparcia lub masz pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Źródło: aiopower.pl

AIO Power Sp. z o. o.
ul. Krakowska 390
32-080 Zabierzów
tel: +48 602 580 120
e-mail: [email protected]
www.aiopower.pl
www.facebook.com/aiopower
www.linkedin.com/company/aio-power/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz