Reklama
https://h2poland.com.pl/

Nowość w ofercie Cooper&Hunter – komercyjna pompa ciepła R290

Cooper&Hunter informuje, że do oferty urządzeń marki dołącza KOMERCYJNA POMPA CIEPŁA R290 (CH-HP44UIMZM). Jest to dobra wiadomość dla wszystkich przedsiębiorstw poszukujących efektywnych, ekologicznych i wydajnych rozwiązań w zakresie HVAC w sektorze komercyjnym.

Nowość w ofercie Cooper&Hunter – komercyjna pompa ciepła R290
Nowość w ofercie Cooper&Hunter – komercyjna pompa ciepła R290

Reklama
oknonet.pl

Wysokowydajna, energooszczędna, komercyjna pompa ciepła na ekologiczny czynnik R290 o mocy znamionowej 44kW, osiągająca temperaturę zasilania wody do 75°C. Zastosowanie nowoczesnego, płytowego wymiennika ciepła pozwala na osiągnięcie optymalnych parametrów pracy w każdych warunkach.

  • ZAAWANSOWANE STEROWANIE – sterownik, działający w oparciu o mikrokomputer, umożliwia użytkownikowi zarówno monitorowanie parametrów pracy urządzenia, jak i konfigurację oraz zmianę nastaw urządzenia. Za pośrednictwem jednego kontrolera jesteśmy w stanie sterować kilkoma pompami ciepła (opcjonalny sterownik centralny).
  • ESTETYCZNY WYGLĄD – obudowa urządzenia została zaprojektowana tak, aby dobrze wkomponowywała się w otoczenie.
  • PRZYSTĘPNY MONTAŻ – pompa posiada kompaktową budowę, co pozwala na łatwą i bezproblemową instalacje urządzenia w układzie zewnętrznym.
  • CICHA PRACA – wysoka efektywność idąca w parze z kulturą pracy poszczególnych elementów układu (sprężarka, wentylator) przekłada się na niski poziom hałasu urządzenia.
  • WYSOKI WSPÓŁCZYNNIK WYMIANY CIEPŁA – zaimplementowany w pompie ciepła, wysokowydajny wymiennik płytowy zapewnia dobre parametry termodynamiczne.
  • SZEROKI ZAKRES PRACY – pompa ciepła została zaprojektowana tak, aby pracować w niesprzyjających warunkach zewnętrznych, nawet do -25oC w trybie grzania.

Jeśli chcesz zobaczyć najnowszą KOMERCYJNĄ pompę ciepła R290 oraz poznać ofertę, odwiedź nas podczas najbliższych targów HVAC Ptak Warsaw Expo, w dn. 27-29.02.2024.

Znajdziesz nas w hali F4.02.

Już dziś serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.

Cooper&Hunter Poland
Warszawa, ul. Stanisława Bodycha 18
www.cooperhunter.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz