Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Solplanet gra z WOŚP! Falownik i magazyn energii do wylicytowania na aukcji

Solplanet włączył się w tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma uruchomiła aukcję, w której licytowane są dwa urządzenia nowej generacji – falownik hybrydowy o mocy 8 kW oraz magazyn energii z 3 modułami o łącznej pojemności 7,68 kWh. Wartość zestawu to aż 24000 pln netto. Aukcja jest dostępna na Allegro i potrwa do 3 lutego.

Solplanet gra z WOŚP! Falownik i magazyn energii do wylicytowania na aukcji
Solplanet gra z WOŚP! Falownik i magazyn energii do wylicytowania na aukcji

Oba licytowane przedmioty w połączeniu z panelami PV pozwolą stworzyć wydajny system fotowoltaiczny.

 

Dla osoby, która wygra licytację, mamy również dodatkową niespodziankę – oba urządzenia sprawdzi i skonfiguruje inżynier Solplanet. Dzięki temu falownik i magazyn energii w maksymalny sposób przyczynią się do ograniczenia zużycia prądu – mówi Sylwia Koza, Regional Marketing Director w Solplanet.

Falownik hybrydowy ASW H-T3 o mocy 8 kW to idealne rozwiązanie do domu. Inwerter jest bardzo funkcjonalny dzięki 3 niezależnym MPP Trackerom i przekładnikom prądowym oraz możliwości podłączenia licznika zewnętrznego.

Magazyn energii Ai-HB G2 z 3 modułami o łącznej pojemności 7,68 kWh jest łatwy w montażu i obsłudze. Zapewnia bezpieczne użytkowanie dzięki ochronie BMS i technologii LFP Safe. Monitoring każdego pojedynczego ogniwa pozwala stale optymalizować działanie całej instalacji, co gwarantuje maksymalną wydajność i niezawodność.

Aukcja, na której można licytować zestaw od Solplanet, jest dostępna na Allegro

Solplanet to marka firmy AISWEI, która od 2007 roku specjalizuje się w produkcji falowników. W jej ofercie znajdują się falowniki jednofazowe, trójfazowe, hybrydowe, stacje ładowania EV oraz pompy ciepła i magazyny energii. Od kilku lat produkty te są dostępne także na polskim rynku.

Urządzenia Solplanet to precyzja niemieckiej inżynierii i chińska efektywność produkcji. Celem firmy jest wsparcie i promocja zrównoważonej energetyki oraz umożliwienie konsumentom korzystania w jak największym stopniu z odnawialnych źródeł energii, a w efekcie – ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i poprawa stanu środowiska naturalnego.

Solplanet

tel. +48 13 492 61 09
e-mail: [email protected]
www: solplanet.net/pl
facebook: SolplanetPolska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz