Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

Fondital: rozwiązania dla komfortu od ponad 50 lat

Fondital to włoski producent kotłów, grzejników, systemów ogrzewania oraz odlewów konstrukcyjnych dla sektora motoryzacyjnego. Założony w 1970 roku jako producent aluminiowych grzejników odlewanych ciśnieniowo, szybko stał się międzynarodowym liderem i jest pierwszym na świecie, który złożył aż 39 międzynarodowych patentów.

Fondital: rozwiązania dla komfortu od ponad 50 lat
Fondital: rozwiązania dla komfortu od ponad 50 lat [źródło: www.fondital.com]

Od ponad 50 lat angażuje się w oferowanie rozwiązań zapewniających pełny komfort dzięki wysokiej jakości produktom, które są w stanie zaspokoić potrzeby użytkowników i zapewnić maksymalną wydajność instalacji grzewczej. Wyróżnia się jako wiodący na świecie producent grzejników aluminiowych, jest wynikiem rygorystycznej orientacji na innowacje, realizowanej poprzez inwestycje w Badania i Rozwój oraz unowocześnianie produkcji, z ciągłym badaniem produktów i nowych technologii.

Kompletna i synergiczna oferta

Aktualnie Fondital jest w stanie zaoferować kompletne rozwiązania dla potrzeb grzewczych domów dzięki gamie kotłów, grzejników i pomp ciepła.

Z biegiem lat Fondital faktycznie poszerzał i różnicował swoją ofertę: w 2009 roku rozpoczął produkcję kotłów o modelach kondensacyjnych, tradycyjnych i dużej mocy. W nieustannym poszukiwaniu najbardziej innowacyjnych i zrównoważonych produktów, w 2021 roku wkracza do oferty nowa seria pomp ciepła i systemów hybrydowych, modnych rozwiązań zgodnych z dyrektywami Europejskiego Zielonego Ładu.

Dopełnieniem oferty jest gama grzejników odlewanych ciśnieniowo i wytłaczanych, którymi wyróżnia się w międzynarodowym kontekście produkcyjnym. Warto wspomnieć o liniach grzejników dekoracyjnych do łazienki i wnętrz, które dzięki szerokiej gamie kolorów i wykończeń trafiają w najróżniejsze gusta.

Kluczową cechą jest zastosowany surowiec: wszystkie grzejniki Fondital są wykonane z aluminium. Materiał, który zapewnia wyjątkową wydajność grzewczą: dzięki niskiej bezwładności cieplnej jest to materiał, który najlepiej sprawdza się we współpracy z nowoczesnymi instalacjami grzewczymi. Aluminium jest również trwałym materiałem, ponieważ w całości nadaje się do recyklingu. Grzejniki odlewane ciśnieniowo Fondital są wykonane z aluminium pochodzącego z odzysku złomu.

To więcej niż tylko gama: wszechstronna pomoc

Oferta Fondital nie kończy się na jakości surowców i produktów. Jest w stanie zaoferować wsparcie instalatorom i użytkownikom prywatnym, integrując szereg usług przed i posprzedażowych oferowanych klientowi w celu uzyskania pełnej pomocy.

W tym celu Fondital inwestuje w szkolenia swoich specjalistów oraz w nabywanie narzędzi do udzielania porad i ciągłych aktualizacji, pomagając profesjonalistom i osobom indywidualnym w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla ich potrzeb. Rezultatem jest stworzenie strategicznego partnerstwa, które wykracza daleko poza zwykłą relację klient-dostawca, dzięki współdzieleniu i orientacji na klienta.

Z ponad 70 aktywnymi rynkami, Fondital jest obecny na rynku polskim z lokalną siecią sprzedaży, partnerami historycznymi i oficjalną siecią posprzedażową, którą można sprawdzić na stronie internetowej www.fondital.com

Źródło: fondital.com

Fondital Service Polska Sp. z o.o.
Biuro handlowe, Sala szkoleniowa
ul. Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. 12 256 21 72
Dowiedz się więcej: www.fondital.com ⁠⁠
FaceBook: Fondital Polska | Instagram: @fondital_pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz