Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Firma “AM bud” –  usługi z zakresu instalacji pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz wentylacji

Firma Am bud świadczy usługi w pełnym zakresie: od projektu aż po fachowy montaż. Zatrudnia osoby w pełni przeszkolone, a zdobywanie nowych doświadczeń nie jest im obce. Liczne certyfikaty zdobyte przez firmę świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług swojej działalności. Am bud działa głównie w rejonie Polski południowo – wschodniej.

Firma "AM bud” -  usługi z zakresu instalacji pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz wentylacji
Firma "AM bud” -  usługi z zakresu instalacji pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz wentylacji [źródło: www.am-bud.eu]

Dodatkowo Firma AM bud zajmuje się kompleksową hydrauliką:

  • ogrzewanie podłogowe,
  • montaż pomp ciepła z dofinansowaniem,
  • rekuperacja,
  • odkurzacz centralny,
  • Instalacja C.O. i wod. – kan.

Pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła to jedno z najtańszych i najbardziej efektywnych źródeł ciepła. To rozwiązanie niezwykle komfortowe, ekonomiczne i co równie istotne – ekologiczne. Jeśli połączymy je z instalacją fotowoltaiczną to stajemy się praktycznie samowystarczalni. Każda wykonana przez firmę AM bud instalacja jest indywidualnie dopasowana do potrzeb grzewczych. Pompy ciepła to urządzenia, które pracują najefektywniej z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym. Pompy ciepła pozwalają osiągać temperaturę zasilania nawet do 65°C, co oznacza, że doskonale radzą sobie z grzejnikiem. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzą się w domach, w których znajdują się grzejniki.

Klimatyzacja

AM bud oferuje klimatyzatory typu split, multi-split, przypodłogowe, kasetonowe oraz kanałowe. Firma bierze odpowiedzialność za komfort klienta, posiada wiedzę i doświadczenie! Dzięki temu pomoże Ci w doborze odpowiedniego urządzenia do firmy lub domu oraz zamontuje, a w razie potrzeby – dokona serwisu.

Rekuperacja i wentylacja 

Czy budynek, w którym przebywamy każdego dnia może mieć wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie?
Zdecydowanie tak! Jeżeli dokuczają nam problemy alergiczne, bóle głowy i zmęczenie, – co więcej, objawy te ustępują gdy opuszczamy dom lub biuro – doświadczamy syndromu chorego budynku. Dzięki nowoczesnym systemom wentylacyjnym dostarczamy do pomieszczeń powietrze o najlepszej jakości. Oferta AM bud obejmuje projektowanie, montaż, serwis oraz konserwację. Dzięki temu systemowi zapewniasz sobie stały dostęp do świeżego powietrza oraz oczyszczasz z bakterii i alergenów. Rekuperator wyposażony jest w układ odzysku ciepła.

Zaufaj nam i wejdź na www.am-bud.eu, aby poznać więcej szczegółów!

Źródło: am-bud.eu

“AM BUD” AGATA SĄDEJ
Kamień 469,
36-053 Rzeszów
tel.: 575 379 375
e-mail: [email protected]
www.am-bud.eu
https://www.facebook.com/homestarfotowoltaika/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz