Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Dwie silne marki na jednym stoisku

Kompleksowa oferta rozwiązań z zakresu techniki grzewczej i chłodniczej, od źródła do emitera, na jednym stoisku: to jest to, czego doświadczą odwiedzający targi ISH wraz z Aalberts hydronic flow control. W hali 9.0, na stoisku 5.0, Flamco i Comap zademonstrują swoją synergię i zaprezentują pod szyldem Aalberts hydronic flow control kompletne rozwiązania pozwalające na efektywne zarządzanie komfortem w każdym typie budynku.

Dwie silne marki na jednym stoisku
Dwie silne marki na jednym stoisku

Podczas gdy Flamco, pod którego marką są takie linie produktowe jak Meibes i Simplex, od dziesięcioleci jest uznanym ekspertem w krajach niemieckojęzycznych, Comap zaczyna przełamywać w tym regionie schematy. W innych krajach Unii Europejskiej marka produktów jest znana z technologii regulacji, emiterów produkowanych od 1921 roku. Dziś Flamco i Comap wspólnie pokrywają wszystkie fazy cyklu życia instalacji grzewczych, chłodniczych i wody użytkowej w budynkach jednorodzinnych, wielopiętrowych budynkach mieszkalnych, jak również budynkach komercyjnych.

Najważniejsze wydarzenie branżowe, spotkania z ekspertami i coś do wygrania

Centralnym punktem stoiska Aalberts hydronic flow control jest wyspa innowacji, na której Flamco i Comap zaprezentują pięć produktów. Wśród nich jest odgazowywacz VacuStream LT (przeznaczony do pracy w niskich temperaturach), który został zaprojektowany specjalnie dla małych systemów. Zaprezentowany zostanie również NexusValve Vivax G2, niezależny od ciśnienia zawór regulacyjny (PICV) do obiegów chłodniczych i grzewczych, za pomocą którego ograniczenie przepływu jest w pełni automatyczne i precyzyjne. Kompaktowa stacja transferowa LogoEco HCW zapewnia elektronicznie sterowane przygotowanie ciepłej wody użytkowej, a także zajmuje się ogrzewaniem i chłodzeniem pomieszczeń mieszkalnych.

Flamco LogoMiniG2 01.jpg 002

Wraz z LogoMini G2 Flamco oferuje nową wersję węzła cieplnego LogoMini, który został zoptymalizowany pod względem struktury funkcjonalnej i trybu sterowania. Wreszcie, Comap Smart Home uzupełnia wyspę innowacji. Cyfrowe rozwiązanie składa się z inteligentnego termostatu, który w połączeniu z głowicami termostatycznymi zapewnia wysoki poziom komfortu. Wszystkie produkty mają jedną wspólną cechę: przyczyniają się do uczynienia budynków bardziej wydajnymi, energooszczędnymi i zrównoważonymi. Na stoisku będzie można zobaczyć, jak efektywne rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia sprawdzają się we wszystkich typach budynków – komercyjnych, wielorodzinnych i budynkach jednorodzinnych.

Flamco LogoEco 002

Eksperci z Aalberts hydronic flow control chętnie wyjaśnią, jak poszczególne produkty można połączyć w celu stworzenia rozwiązania dostosowanego do potrzeb inwestycji, podczas indywidualnych konsultacji. Ponadto zwiedzający mogą sprawdzić swoją wiedzę w jednej z sesji doskonałości lub wyzwaniach organizowanych na stoisku. Zwieńczeniem obecności na targach ISH jest wielka loteria, w której do wygrania jest między innymi trzydniowa wycieczka do Amsterdamu oraz inne ekscytujące nagrody.

Flamco i Comap razem pod szyldem Aalberts hydronic flow control na targach ISH we Frankfurcie, 13 do 17 marca 2023, hala 9.0, stoisko 5.0

Więcej informacji dostępne na stronie: aalberts-hfc.com/pl

Aalberts hydronic flow control
ul. Gronowska 8
64-100 Leszno
www.aalberts-hfc.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz