Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Menlo Electric startuje z roadshow po centralnej Europie, aby zaprezentować czołowe marki PV

Roadshow będzie miał 20 przystanków w Niemczech, Polsce, Austrii, Szwajcarii, Słowacji, Rumunii i Czechach. Każdy przystanek będzie obejmował 4-godzinne szkolenie i networking.

Menlo Electric startuje z roadshow po centralnej Europie, aby zaprezentować czołowe marki PV
Menlo Electric startuje z roadshow po centralnej Europie, aby zaprezentować czołowe marki PV

Menlo Electric startuje ze swoim pierwszym roadshow o nazwie Menlo Truck Tour. Celem jest zaprezentowanie szerokiej gamy rozwiązań fotowoltaicznych dostosowanych do zastosowań mieszkaniowych, komercyjnych i przemysłowych. Roadshow zawita do Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Słowacji, Rumunii, Czech i Polski, zatrzymując się w 20 miejscach, gdzie uczestnicy będą mogli skorzystać z 4- godzinnych sesji szkoleniowych. Organizatorzy przewidują także czas na networking.

Trasa rozpoczyna się w Polsce, a dokładnie w siedzibie głównej Menlo Electric w Warszawie. Wydarzenia w ramach roadshow przewidziane są od 22 kwietnia do 9 maja. Następnie roadshow uda się do regionu DACH, gdzie będzie dostępny dla uczestników w dniach 14–24 maja. Kolejne przystanki to Słowacja pod koniec maja oraz Rumunia i Czechy na początku czerwca.

W trakcie roadshow Menlo Electric będzie prezentować czołowe marki fotowoltaicznej – Deye Inverter, Sungrow Power Supply Co., Ltd., Jinko Solar Co., Ltd. i Photonica, które zaprezentują swoje najnowsze technologie i rozwiązania. Wydarzenie to stanowi ważny krok w zaangażowaniu Menlo Electric w upowszechnianie wykorzystania energii słonecznej i zrównoważony rozwój energetyki w całym regionie.

 

EN Roadshow newsletter 02 1

 

Menlo Truck Tour to wspaniała inicjatywa, która zapewni bezpłatny dostęp do wiedzy eksperckiej na temat najważniejszych marek na rynku PV, takich jak Jinko, Sungrow, Deye i Photonica – powiedział Mikołaj Konieczka, ekspert techniczny w Menlo Electric. To roadshow nie tylko zaprezentuje najnowsze technologie fotowoltaiczne, ale także zaoferuje quizy z atrakcyjnymi nagrodami, specjalne oferty produktów dla naszych gości i bezcenne możliwości nawiązania kontaktów biznesowych z profesjonalistami z branży PV. To fantastyczny sposób na nawiązanie kontaktu ze społecznością i udzielenie odpowiedzi na najważniejsze pytania z branży PV. To dla nas także sposób na potwierdzenie naszego zaangażowania w rozwój zrównoważonych rozwiązań energetycznych w całej Europie. – dodaje Mikołaj Konieczka.

Ten roadshow stanowi dobrą okazję do zademonstrowania praktycznych zastosowań i zalet naszych zaawansowanych technologii inwerterowych i magazynowania energii bezpośrednio zainteresowanym osobom i firmom. To dla nas fantastyczny projekt, który buduje relacje biznesowe, edukuje i zachęca do wdrożenia nowych rozwiązań w zakresie zrównoważonej energii – dodaje Kyle Zhang, szef działu wsparcia technicznego w Deye.

Menlo Truck 1

Rejestracja na roadshow jest już dostępna. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tym wydarzeniu w swoim mieście (w Polsce Menlo Truck Tour zawita jeszcze do Gdańska i Szczecina), zachęcani są do rejestracji poprzez ten link. Z kolei cały europejski harmonogram roadshow jest dostępny tutaj.

Menlo Electric to jeden z najszybciej rozwijających się dystrybutorów fotowoltaiki w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Stanach Zjednoczonych. Dzięki zaangażowaniu w zrównoważony rozwój firma dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie energii odnawialnej klientom w całym regionie. Menlo Electric wykorzystuje 15 hubów logistycznych, zapewniając w ten sposób szybki dostęp do wysokiej jakości komponentów fotowoltaicznych i wspierając rozwój projektów związanych z energią odnawialną. W 2023 roku firma dostarczyła ponad 900 MW rozwiązań w zakresie energii odnawialnej do ponad 40 krajów.

Aby dowiedzieć się więcej o Menlo Electric, odwiedź https://menloelectric.com/

Źródło: www.menloelectric.com

Menlo Electric
ul. Wołoska 5, Warszawa
www.menloelectric.com
[email protected]
Telefon: +48 800 003 010
Osoba kontaktowa: Krystyna Kacperska
[email protected]
https://www.facebook.com/menloelectric

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz