Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

ECIEPŁO partnerem klubu futbolu amerykańskiego MINERS Wałbrzych

Z przyjemnością ogłaszamy, że ecieplo.pl dołącza do rodziny sponsorów klubu futbolu amerykańskiego Miners Krause Wałbrzych. Poprzez partnerstwo z lokalnym zespołem chcemy zachęcić mieszkańców do zaangażowania się w aktywność sportową, jednocześnie wspierając rozwój i promocję tak dynamicznej dyscypliny, jaką jest futbol amerykański.

ECIEPLO partnerem klubu futbolu amerykańskiego MINERS Wałbrzych
fot. Miners Krause Wałbrzych | ECIEPŁO partnerem klubu futbolu amerykańskiego MINERS Wałbrzych

Dla naszej redakcji wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych jest nie tylko zaszczytem, ale również sposobem na budowanie silniejszych więzi z lokalną społecznością. Jesteśmy przekonani, że nasze partnerstwo z klubem futbolu amerykańskiego przyniesie wiele pozytywnych efektów. Promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej zawsze przyświecało nam w prowadzeniu działalności. Razem z klubem futbolu amerykańskiego będziemy dążyć do osiągnięcia sukcesów i kreowania pozytywnego wpływu sportu na nasze otoczenie.

 

Miners Krause Walbrzych 5

 

Historia MINERS Wałbrzych zaczęła się od pierwszego oficjalnego meczu sparingowego w 2016 roku, kiedy to drużyna zmierzyła się z Jaguars Kąty Wrocławskie.  2017 rok to pierwszy międzynarodowy mecz z Freiberg Phantoms, a także dołączenie do Polskiej Ligi Footballu Amerykańskiego, gdzie stawiano czoła pierwszym przeciwnikom ligowym. W roku 2019 przyszedł czas na debiut w rozgrywkach drugoligowych, gdzie zdobyto trzecie miejsce, a w roku 2022 MINERS Wałbrzych zadebiutowali w ogólnopolskiej lidze Footballu amerykańskiego PFL9 i zajęli trzecie miejsce. Rok 2023 okazał się być zwieńczeniem dotychczasowej pracy klubu, który zapewnił sobie wicemistrzostwo Polski PFL9. Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych klubu Miners Krause Wałbrzych, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami związanymi z zespołem i śledzić sukcesy drużyny w 2024 roku.

 

Miners Krause Walbrzych Osiagniecia 1

Miners Krause Wałbrzych

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz