Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Targi Enex źródłem dobrej energii!

Już po raz 26. miłośnicy energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE spotkają się w Kielcach! Od 7 do 8 lutego w Targach Kielce odbędzie się kolejna edycja targów Enex z producentami i dystrybutorami najnowszych rozwiązań w branży energetycznej. Partnerem strategicznym wydarzenia została firma Fronius Polska.

Targi Enex źródłem dobrej energii!
Targi Enex źródłem dobrej energii!

Innowacje w branży energetycznej

W Targach Enex biorą udział producenci systemów zarządzania energią i urządzeń do wytwarzania energii odnawialnej, dostawcy technologii związanych z energetyką słoneczną i systemów magazynowania energii, przedstawiciele firm oferujących rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej oraz monitorowania i optymalizacji zużycia energii oraz organizacje badawcze i instytuty naukowe zajmujące się energią odnawialną. To w Targach Kielce wiodące firmy z sektora OZE prezentują osiągnięcia branży, a fachowcy i specjaliści wymieniają się doświadczeniami, znajdują klientów i zawierają cenne umowy. Wśród nowości prezentowanych podczas targów nie brakuje m.in. najnowszych rozwiązań dronowych, nowoczesnych systemów montażowych i fotowoltaicznych, modeli inwerterów i pomp ciepła oraz stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

Targi Enex miejscem wymiana wiedzy, doświadczeń i kontaktów

Oprócz poznania najnowszych osiągnięć branży energetycznej, kieleckie targi to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji, forów i branżowych spotkań. Tradycją Enexu stały się już ogólnopolskie wydarzenia takie jak: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii Solar+ poświęcone branży PV, kwestiom związanym z przyszłością fotowoltaiki w Polsce i dynamicznym rozwojem magazynów energii oraz Forum Pomp Ciepła, które będzie okazją do poznania nowości technicznych i produktowych z branży pomp ciepła oraz techniki grzewczej, możliwości dofinansowań na ten rodzaj technologii, a także wymiany doświadczeń branży instalacyjnej. Od lat dużym zainteresowaniem cieszy się również konferencja Energia PL poświęcona kwestiom związanym| z magazynowaniem energii oraz efektywnością energetyczną.

Miasto z energią – MiastOZE 2024

Zwiedzający Targi Enex mogą wybrać się do Miasta OZE – wielkiej strefy wystawienniczej organizowanej przez redakcję GLOBEnergia. To właśnie tam można zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wiodących firm w branży oferujących najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku. Nie brakuje tam również premier produktowych najnowszych rozwiązań OZE, a także gier i konkursów z cennymi nagrodami.

Strefa Elektromobilności z autami elektrycznymi, hybrydowymi i wodorowymi

Podczas dynamicznych pokazów w Strefie Elektromobilności prezentowane są najnowsze modele aut elektrycznych, hybrydowych, a nawet wodorowych. Dotychczas, w strefie elektromobilności można było obejrzeć już najnowsze modele aut takich marek jak: Tesla, Hyundai, Opel, Peugeot, Audi, Volkswagen, Skoda i Cupra. Podczas ubiegłorocznego spotkania branży energetycznej po raz pierwszy zaprezentowano samochód Toyota Mirai napędzany przez ogniwa paliwowe, które przetwarzają wodór na elektryczność, napędzającą silnik elektryczny. Chętni mogli również skorzystać z jazdy testowej niektórymi z elektryków.

Strefa YouTuberów na Enex

Fani elektromobilności oraz wszelkich kwestii dot. odnawialnych źródeł energii mogą spotkać najbardziej znanych Youtuberów, których pasją są nowoczesne technologie służące oszczędności energii i mające pozytywny wpływ na środowisko. Będzie to okazja do rozmowy, wymiany doświadczeń i poglądów, zebrania autografu i zrobienia wspólnego zdjęcia. Gośćmi ubiegłorocznej edycji targów byli m.in. Waldek z kanału „Pompa ciepła i PV”, Sławomir – prowadzący kanał „Panele fotowoltaiczne”, Michał z kanału „Na prąd po Polsce”, „Tomasz Żyłka PV”, Bartek z kanału „Smart Dom 2.0” oraz Robert „mrAkumulator”.

Na kolejną, 26. edycję Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex zapraszamy od 7 do 8 lutego 2024 roku do Targów Kielce. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji targów Enex została firma Fronius Polska.

Na targi obowiązuje wstęp wolny po zarejestrowaniu

Więcej informacji na stronie: www.targikielce.pl/enex

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz