Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

SunRoof ogłosił partnerstwo z CAKE, szwedzkim producentem elektrycznych motocykli terenowych

SunRoof i CAKE ogłosiły partnerstwo w celu współtworzenia rozwiązań solarnych dla fanów ultranowoczesnych motocykli elektrycznych.

SunRoof i CAKE
SunRoof i CAKE [Źródło: sunroof.se]

Obie marki budują bezemisyjną i elektromobilną przyszłość, oferując korzystanie z ekologicznej jazdy motocyklem CAKE, naładowanym czystą energią słoneczną pozyskiwaną z dachu solarnego SunRoof.

Nawiązana współpraca wzmocni pozycjonowanie SunRoof i CAKE jako jednych z liderów w dziedzinie zrównoważonej elektromobilności i czystych technologii, zaspokajając potrzebę ładowania elektrycznego motocykla energią odnawialną i realizację motoryzacyjnej pasji w zgodzie z naturą.

CAKE to szwedzka firma, która powstała z pasji do sportów grawitacyjnych, a jej misją jest opracowywanie wysokiej jakości produktów o zrównoważonej wydajności. CAKE za priorytet postawił sobie rozwój elektrycznych układów napędowych, które zmienią przyszłość motocykli. Zaprojektował nową kategorię lekkich i całkowicie cichych motocykli elektrycznych.

Elektryczny napęd sprawia, że ​​jazda jest bardziej dostępna dla każdego, a możliwość ładowania pojazdu energią odnawialną to prawdziwy dowód na zrównoważony rozwój i inspiracja do odkrywania nowych możliwości. Obie marki planują razem napędzać przyszłość elektryfikacji w sportach motorowych.

To bardzo ekscytujące móc tworzyć zrównoważoną przyszłość i mieć realny wpływ na osiągnięcie neutralności klimatycznej. Cieszę się z nawiązanej właśnie współpracy z CAKE. Wspólna pasja do dobrego, skandynawskiego designu i odpowiedzialność za losy przyszłych pokoleń pozwolą nam rozwijać najlepsze na świecie praktyki, zaczynając już dziś od Europy. Jestem przekonany, że klienci podzielą proponowany przez nasze marki proekologiczny i zarazem pełen emocji styl życia – mówi Lech Kaniuk, współzałożyciel i CEO SunRoof.

 

Transport elektryczny całkowicie niezależny od sieci, bez konieczności kupowania ani jednej kWh, nie wiadomo z jakiego źródła energii, polegający wyłącznie na słońcu i energii słonecznej, nie jest już science fiction. SunRoof i CAKE zapewniają samowystarczalny i wolny od paliw kopalnych system zasilania i transportu. Witamy w przyszłości – mówi Stefan Ytterborn, założyciel i CEO CAKE.

Źródło: sunroof.se

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz