Reklama
bosch-homecomfort

Ostatnia prosta przed Wielkim Finałem

Letnia Rywalizacja Hydraulików zbliża się do mety. Pomysłodawcą akcji jest Artur Mielko. Artur – na co dzień Admin Grupy Czas na Hydraulika oraz zapracowany instalator – jest też wziętym rowerzystą, który motywuje do aktywnego spędzania czasu.

Ostatnia prosta przed Wielkim Finałem

Dobiega końca coroczne wydarzenie sportowe organizowane przez Stowarzyszenie OSFIS, które za każdym razem przyciąga wiele aktywnych sportowo osób związanych z branżą. Jak informują Organizatorzy, w tym roku frekwencja była zbliżona do roku poprzedniego.

Letnia Rywalizacja Hydraulików to sportowy event, organizowany dla branżystów przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych, we współpracy z Członkami Wspierającymi. Właśnie dobiega końca tegoroczna IV edycja rywalizacji.

Przez niespełna dwa miesiące osoby związane z branżą rywalizowały w pojedynku na kilometry, i nie tylko. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: na rowerze, w bieganiu oraz spacerowaniu/wędrowaniu. W zmaganiach wzięło udział 148 śmiałków, z czego po 46 osób w bieganiu i wędrówkach, a 56 osób w potyczkach rowerowych.

Walka o podium w każdej rywalizacji jest zacięta, Organizatorzy zapewniają, że w ostatnim tygodniu nie zabraknie wrażeń i emocji.

Zakończenie odbędzie się 28 sierpnia 2021 w Smardzewicach.

Event to połączenie dobrej zabawy i promocji sportu, z nutką zdrowej rywalizacji, a także ciekawych nagród.

Za Wszystkich uczestników trzymamy kciuki!

Źródło: czasnahydraulika.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz