Reklama
magazynbiomasa.pl

Ostatnia prosta przed Wielkim Finałem

Letnia Rywalizacja Hydraulików zbliża się do mety. Pomysłodawcą akcji jest Artur Mielko. Artur – na co dzień Admin Grupy Czas na Hydraulika oraz zapracowany instalator – jest też wziętym rowerzystą, który motywuje do aktywnego spędzania czasu.

Ostatnia prosta przed Wielkim Finałem
Ostatnia prosta przed Wielkim Finałem [Źródło: czasnahydraulika.pl]

Dobiega końca coroczne wydarzenie sportowe organizowane przez Stowarzyszenie OSFIS, które za każdym razem przyciąga wiele aktywnych sportowo osób związanych z branżą. Jak informują Organizatorzy, w tym roku frekwencja była zbliżona do roku poprzedniego.

Reklama
oknonet.pl

Letnia Rywalizacja Hydraulików to sportowy event, organizowany dla branżystów przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych, we współpracy z Członkami Wspierającymi. Właśnie dobiega końca tegoroczna IV edycja rywalizacji.

Przez niespełna dwa miesiące osoby związane z branżą rywalizowały w pojedynku na kilometry, i nie tylko. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: na rowerze, w bieganiu oraz spacerowaniu/wędrowaniu. W zmaganiach wzięło udział 148 śmiałków, z czego po 46 osób w bieganiu i wędrówkach, a 56 osób w potyczkach rowerowych.

Walka o podium w każdej rywalizacji jest zacięta, Organizatorzy zapewniają, że w ostatnim tygodniu nie zabraknie wrażeń i emocji.

Zakończenie odbędzie się 28 sierpnia 2021 w Smardzewicach.

Event to połączenie dobrej zabawy i promocji sportu, z nutką zdrowej rywalizacji, a także ciekawych nagród.

Za Wszystkich uczestników trzymamy kciuki!

Źródło: czasnahydraulika.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz