Reklama
http://www.multitherma.com/

IV Letnia Rywalizacja Hydraulików

Już 25 czerwca rusza Letnia Rywalizacja Hydraulików! Jest to masowa impreza o charakterze sportowym, w której udział biorą wszystkie osoby związane z branżą instalacyjno – serwisową.

Ostatnia prosta przed Wielkim Finałem

Choć organizacyjnie nad całością czuwa Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych wraz z portalem Czas na Hydraulika, to pomysłodawcą akcji jest Artur Mielko. Artur – na co dzień Admin Grupy Czas na Hydraulika oraz zapracowany instalator – jest też wziętym rowerzystą, który inspiruje innych do aktywnego spędzania wolnego czasu. To u niego można zgłaszać swój udział w zawodach.

Jak co roku, w blokach startowych staną biegacze, rowerzyści oraz miłośnicy wędrówek. Rywalizacja toczyć się będzie z dowolnego miejsca, w którym przebywają uczestnicy, co jest jej ogromną zaletą. Aktywności uczestników rejestrowane będą w aplikacji MapMyRide, by na podstawie zgromadzonej największej liczby kilometrów wyłonić zwycięzców w każdej kategorii.

Harmonogram imprezy

Ceremonia otwarcia ONLINE ⇒ 25 czerwca 2021

Lotne premie weekendowe pod patronatem Sponsorów ⇒ 8 weekendów

Półmetek Rywalizacji – weekend zdobywców „żółtych koszulek”⇒ 31.07.-01.08.

Welcome to Smardzewice, czyli podsumowanie Rywalizacji ⇒ 28.08.2021

Medal Rywalizacji

Organizatorzy postarali się, aby medal Rywalizacji miał nieprzeciętny, a zarazem nawiązujący do branży desing. Dla pierwszych 10 miejsc ufundowano medale w każdej kategorii, a każdy z uczestników biorących udział w IV Letniej Rywalizacji Hydraulików może kupić medal.

⇒ Jeśli chciałbyś dołączyć do rywalizacji, zgłoś się do organizatora:

ARTUR MIELKO
tel. +48 604 463 074
e-mail: [email protected]

Link do regulaminu dostępny jest pod linkiem zawodmozliwosci.pl

Źródło: zawodmozliwosci.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz