Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Fundusze Rozwojowe – dotacje i pożyczki dla firm

Pomagamy w pozyskiwaniu środków dla firm, z programów UE oraz krajowych. Towarzyszymy klientom na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Wspieramy rozwój biznesu i zdobywamy finansowanie na OZE.

Fundusze Rozwojowe - dotacje i pożyczki dla firm
Fundusze Rozwojowe - dotacje i pożyczki dla firm [Źródło: funduszerozwojowe.eu]

FinalWszystko zaczęło się od pracy na etacie i zauroczenia światem biznesu. Brałem udział w projektach dofinansowanych z Unii Europejskiej, najpierw jako asystent, by stopniowo stać się współautorem, a potem już samodzielnie pisać wnioski o granty. Sam także zostałem przedsiębiorcą. Jednak to nie tylko biznes i rozwiązywanie problemów napędzają mnie w codziennej pracy. To przede wszystkim wielka pasja do pisania i kształtowania rzeczywistości poprzez słowa. Piszę dla innych, ale też dla siebie — mówi Wojciech Gębura — właściciel Funduszy Rozwojowych.

Firma specjalizuje się w pozyskiwaniu:

  • Dotacji — bezzwrotne środki na start i rozwój działalności gospodarczej dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Dofinansowanie nawet do 95% wartości inwestycji. Fundusze z programów Unii Europejskiej, oraz krajowych. Projekty ogólnopolskie i regionalne.
  • Pożyczek — na pompy ciepła i OZE, z częściowym umorzeniem. Nawet 1 mln złotych na start i rozwój nowej firmy. W zależności od projektu, pożyczki na preferencyjnych warunkach, z oprocentowaniem od 0%. Możliwość sfinansowania pożyczką zakupu innego przedsiębiorstwa. Karencja w spłacie rat kapitałowych do 30 miesięcy. Elastyczność w wyborze rodzaju zabezpieczenia pożyczki.

 Posiada doświadczenie w projektach z obszarów:

  • Energii odnawialnej
  • IT
  • Telekomunikacji
  • Medycyny
  • Fizjoterapii
  • Zasobów ludzkich

Ty wiesz, na co potrzebujesz środków. Ja wiem, skąd i jak je pozyskać. Chyba że jesteś na etapie “chciałbym wziąć dotację, ale jeszcze nie wiem na co”. To też jest OK, bo uruchamia kreatywne myślenie. Najciekawsze pomysły czasami przychodzą z zupełnie nieoczekiwanej strony. Pomogę Ci do nich dotrzeć, a potem zamienić je w realny projekt, który będzie mógł otrzymać dofinansowanie — podkresla Pan Wojciech.

 

Poza usługami skierowanymi do przedsiębiorców, firma zapewnia również kompleksową pomoc w pozyskaniu dotacji z Programu Czyste Powietrze dla klientów indywidualnych. Można u nas zamówić gotowy wniosek: https://bit.ly/WniosekCP

CP zamow gotowy wniosek 002

Źródło: funduszerozwojowe.eu

 

Wojciech Gębura
tel. 579 553 089
e-mail: [email protected]
www.funduszerozwojowe.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz