Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

18. Ogólnopolska Konferencja Techniczna Sonel – darmowa transmisja LIVE

18. Ogólnopolska Konferencja Techniczna Sonel, która odbędzie się 17 maja 2023 roku w Karpaczu, wzbudziła zainteresowaniem branżowych profesjonalistów z całego kraju. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wyrazili chęć udziału i zgłosili się na konferencję. Jednakże, ze względu na wyczerpanie dostępnych miejsc, nie możemy już przyjmować kolejnych zgłoszeń.

Firma Sonel zaprasza na XVIII Konferencję Techniczną

Dla osób, które nie zdążyły zgłosić chęci uczestnictwa w konferencji, przygotowaliśmy możliwość obejrzenia darmowej transmisji LIVE wykładu otwierającego, który będzie transmitowany na żywo w ramach konferencji.

Wykład otwierający zostanie wygłoszony przez Głównego Inżyniera Wsparcia Technicznego i doświadczonego szkoleniowca Sonel S.A., autora programów szkoleniowych oraz wielu artykułów branżowych – Romana Domańskiego. Jego prezentacja, zatytułowana „Pomiary rezystancji uziemienia. Rezystywność gruntu. Metodyka badań uziemień rozległych”, skupi się na możliwościach wykonania pomiarów rezystancji uziemienia dla układów rozległych.

Tematyka poruszana przez pana Domańskiego może być istotna dla profesjonalistów z dziedziny elektryczności i techniki pomiarowej. W wystąpieniu skupi się na czynnikach mających bezpośredni wpływ na metodykę postępowania i budowę układu pomiarowego, które są istotne przy pomiarach rezystancji uziemienia. To okazja dla wszystkich zainteresowanych, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć praktyczne wskazówki dotyczące skutecznego i niezawodnego pomiaru rezystancji uziemienia.

Rozpoczęcie wykładu pana Domańskiego planowane jest na godzinę 15:15, 17 maja 2023 roku. Transmisję LIVE będzie można obejrzeć na stronie:

https://www.facebook.com/events/246482251279221

Źródło: sonel.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz