Reklama
http://www.multitherma.com/

API dla programu „Czyste Powietrze”

Interfejs programistyczny API-GWD to kanał dystrybucji wniosku o dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”.

API dla programu „Czyste Powietrze”
API dla programu „Czyste Powietrze” [Żródło: czystepowietrze.gov.pl]

Przygotowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozwiązanie ma za zadanie umożliwić udostępnianie elektronicznej wersji wniosku przez partnerów programu na ich stronach internetowych.

Generator wniosków o dofinansowanie (GWD) Narodowego Funduszu został wzbogacony o API (Application Programming Interface). API-GWD Czyste Powietrze pozwoli na wypełnianie wniosków o dofinansowanie w systemach podmiotów współpracujących z NFOŚiGW, przy zagwarantowaniu odpowiedniej weryfikacji i poprawności przekazywanych danych.

Aby skorzystać z tej funkcjonalności, firmy, instytucje oraz inni partnerzy chcący współpracować z NFOŚiGW, powinni złożyć wniosek o uzyskanie dostępu i zapoznać się z dokumentami wdrożeniowymi, które znajdują się na stronie czystepowietrze.gov.pl (zakładka „Partnerzy”). Po przydzieleniu dostępu do API-GWD Czyste Powietrze przez NFOŚiGW, partnerzy będą mogli umożliwić swoim klientom składanie wniosków o dofinansowanie przez swoją stronę www.

Korzystanie z interfejsu API jest bezpłatne i ma na celu zwiększenie liczby składanych wniosków o wsparcie z programu „Czyste Powietrze”. Z ułatwienia skorzystają ci wnioskodawcy, którzy mają Profil Zaufany.

Link do współpracy: https://czystepowietrze.gov.pl/api-gwd/

Źródło: nfosigw.gov.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz