Reklama
bosch-homecomfort

Zbliża się końcowy termin wymiany starych kotłów

Zbliża się końcowy termin wymiany starych kotłów, na bardziej ekologiczne rozwiązania, jednak dostępność wielu urządzeń na rynku jest ograniczona. Natłok obowiązków i spraw życia codziennego w wielu domach odwlekło decyzję o zakupie aż do teraz. Niestety na realizację zamówień trzeba czekać nawet po kilka miesięcy. NETSU S.A. to jedna z niewielu firm, która dowiezie pompę ciepła w błyskawicznym czasie, dzięki czemu można zdążyć na wymianę źródła ogrzewania jeszcze w tym roku.

Zbliża się końcowy termin wymiany starych kotłów
Zbliża się końcowy termin wymiany starych kotłów [Źródło: netsu.pl]

Problem smogu już kilka lat temu stał się bardzo głośny, miasta na wiele sposobów próbowały zachęcić mieszkańców do bardziej ekologicznych działań. W tym czasie uruchomiono również programy wsparcia, takie jak „Czyste Powietrze” czy „Stop Smog” jednak mapa polski w wielu miastach nadal wykazywała niesamowicie wysokie zanieczyszczenie powietrza, odstające od wszelkich norm, a nadchodząca jesień przypominała nam o braku poprawy jego jakości. By przyspieszyć proces, wprowadzono zakazy, sukcesywnie wprowadzane w pojedyncze województwa. Już 1 stycznia 2022 roku taki zakaz zacznie obowiązywać w województwie śląskim i podkarpackim.

NETSU S.A. to producent nowoczesnych i wydajnych pomp ciepła gwarantujących ekologiczny sposób na ogrzewanie. Do urządzeń wprowadzono bardziej ekologiczny czynnik R32, co zwiększyło zakres temperatur pracy pomp. Standardem w urządzeniach NETSU są również zastosowanie grzałki tacy ociekowej, obsługa dwóch obiegów grzewczych, czujnik c.w.u., oraz dedykowana aplikacja ułatwiająca zarządzanie urządzeniem.

Przy wyborze pompy można liczyć na profesjonalne doradztwo doświadczonych pracowników. Na pierwszym miejscu postawiony jest klient i jego potrzeby. W ofercie znajdziemy pompy ciepła typu Split i Monoblok o mocy od 8 do 30 kw, które dobierane są indywidualnie wg wielu zmiennych czynników. W wielu przypadkach producenci oferują tylko bazowe produkty, jednak z NETSU kompletowany jest cały zestaw elementów potrzebny do działania urządzenia. Ich montaż przeprowadzany jest tylko przez wykwalifikowanych instalatorów, a pompy objęte są 7-letnią gwarancją.

Skorzystanie z oferty NETSU S.A.  niweluje wszelkie problemy związane z odpowiedzialnością za wadliwe elementy. Odpowiedzialność zawsze spada na producenta. Decydując się na NETSU stawiasz na jakość i doświadczenie.

Miasta i gminy czekają na wejście zakazów przewidzianych w ustawie, ponieważ mieszańcy nie chcą samowolnie wymieniać źródeł ciepła. Osoby, które nie wymienią starych kopciuchów do końca 2021 roku, muszą liczyć się z grzywną w wysokości od 500 zł do 5 000 zł. Brak dostępności urządzeń na rynku nie będzie okolicznością łagodzącą, o wymianie mówi się już od 5 lat i właśnie tyle czasu można było ubiegać się o dotację.

Wiele osób czekało z inwestycją aż do ostatniej chwili, stąd deficyt na urządzenia. Dzięki producentom, jak NETSU S.A. można zdążyć jeszcze przed końcowym terminem i uniknąć wysokiego mandatu czy grzywny. Producent gwarantuje dostawę urządzenia w nawet 3 dni od złożenia zamówienia. Warto zapoznać się z ofertą firmy i wybrać ekologiczne urządzenie do swojego domu.

Źródło: netsu.pl

NETSU S.A.
ul. Kopernika 6/2
40-064 Katowice
tel.32 438 79 15
Biuro e-mail: [email protected]
Sprzedaż detaliczna e-mail: [email protected]
www.netsu.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz