Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Producent pomp ciepła FONKO OZE

Fonko OZE obecny jest na polskim rynku od 2000 roku.

Producent pomp ciepła Fonko OZE
Producent pomp ciepła Fonko OZE [Źródło: fonko.pl]

Do głównych gałęzi działalności należy produkcja pomp ciepła oraz kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych. Fonko jest polską firmą z zagranicznym kapitałem. Produkty i usługi kierowane są do osób prywatnych oraz do instytucji publicznych. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju, a wszystkie prace instalacyjne wykonują etatowi pracownicy firmy.

Fonko posiada certyfikat dla przedsiębiorców (FGAZ-P/27/0098/16) a poszczególni pracownicy personalne certyfikaty f-gazowe uprawniające do prowadzenia działalności w zakresie instalowania oraz konserwacji i serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Firma produkuje pompy ciepła w konfiguracji:

  • klasa energetyczna na cele grzewcze A++
  • sondy gruntowe wykonane z miedzianej rury chłodniczej
  • bezpośredni pobór ciepła bez wykorzystania czynnika pośredniego
  • uproszczona konstrukcja bez pompy obiegowej dolnego źródła
  • wyposażone w sterownik z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, dodatkowym panelem sterowania, rozbudowanym interfejsem użytkownika oraz zdalnym monitoringiem i diagnostyką

Fonko pracuje na podzespołach marek Danfos oraz Copeland. Producent udziela 5 lat gwarancji na pompy ciepła, 10 lat na kolektory ziemne, w pakiecie znajduje się także fabryczne pogotowie serwisowe.

Źródło: fonko.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz