Reklama
http://www.multitherma.com/

IKIBA – świetne parametry w przystępnej cenie

IKIBA - świetne parametry w przystępnej cenie
IKIBA - świetne parametry w przystępnej cenie [źródło: www.eploo.pl]

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pompami IKIBA,  które już od kilku miesięcy firma Eploo ma w swojej ofercie.

Eploo na stałe współpracuje z instalatorami, którzy montują pompy marki IKIBA i wskazują na ich niezawodność oraz łatwość montażu. Powietrzne pompy ciepła typu monoblok IKIBA z inwerterem DC i sprężarką 3 fazową Twin Rotary w prosty sposób wykorzystują OZE do produkcji ciepła.

IKIBA Mono to solidny produkt w dobrej cenie, który idealnie trafia w oczekiwania klienta. Posiada ona 7 calowy wyświetlacz, sterownik włoskiej firmy Carel połączony przewodowo, dzięki któremu znacząco spadają koszty eksploatacji tej pompy ciepła. Do pompy ciepła IKIBA jest przeznaczona specjalna aplikacja na telefony z systemem Android , dzięki której można sterować pompą korzystając z maksymalnie uproszczonego menu w języku polskim.

IKIBA posiada regulację temperatury pomieszczenia, regulację temperatury wody oraz wykazuje się dobrą pracą w ujemnych temperaturach. Nowoczesny design tej pompy doskonale komponuje się z budynkiem w każdym stylu.

IKIBA duo z kolei to proste rozwiązanie w niewygórowanej cenie. Uproszczona konstrukcja tej niezależnej jednostki i elastyczny montaż sprawiają, że pompa ciepła IKIBA Duo jest idealną propozycją dla posiadaczy domów, sklepów, biur oraz lokali usługowych. Dzięki specjalnej konstrukcji umożliwiającej różne sposoby instalacji, urządzenie to może pracować jako pompa ciepła, ale również jako dmuchawa świeżego powietrza, osuszacz lub urządzenie do odzyskiwania energii. Jednostka ta jest specjalnie zaprojektowana do dostarczania ciepłej wody również do użytku rodzinnego. Jej nieskomplikowana konstrukcja i elegancki design nadają się do montażu wewnątrz budynków, jak na przykład w przydomowym garażu lub pralni.

Pompy ciepła marki IKIBA oferują optymalne rozwiązania dla każdej domowej instalacji grzewczej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Eploo na  www.eploo.pl oraz https://www.facebook.com/eploopl

 

Źródło: eploo.pl

Eploo Sp. z o.o.
Mazowiecka 11/49,
00-052 Warszawa
tel. 571500336
e-mail: [email protected]
www.eploo.pl
https://www.facebook.com/eploopl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz