Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

PV Energia Polska rozdaje pompy ciepła

PV Energia Polska na Targach Enex zorganizowała konkurs, w którym główną nagrodą była pompa ciepła monoblok – ECO POMP S300 9 kW. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło odwiedzić stoisko firmy i wymyślić hasło reklamowe promujące wspomnianą wyżej pompę.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Jury miało spory problem z wyborem najlepszego hasła, w efekcie pompę ciepła wygrał Pan Mariusz z Kielc, a trzy inne osoby zostały nagrodzone atrakcyjnymi voucherami.

Planujemy zorganizować kolejną edycję konkursu na Targach Greenpower w Poznaniu, które odbędą się w dniach 16-18.05.2023 r. – mówi Tomasz Jaskot, prezes firmy.

Pompy ciepła marki Eco Pomp monoblok powietrze-woda charakteryzują się wysoką klasą wydajności i wysokim współczynnikiem COP, niskim poziomem hałasu oraz eleganckim i kompaktowym wyglądem.

Kluczowe podzespoły, które wyróżniają Eco Pomp na tle innych pomp to m.in.:

  • sprężarka o międzynarodowej renomie Mitsubishi;
  • płytowy wymiennik ciepła renomowanej marki Danfoss;
  • czterodrożny zawór, który umożliwia realizację trzech funkcji: chłodzenia, ogrzewania i odszraniania.

PV Energia Polska to firma, która działa w trosce o świadomość ekologiczną społeczeństwa i wdraża rozwiązania, służące do poprawy jakości powietrza i środowiska, w którym żyjemy. Firma jest czołowym dostawcą systemów fotowoltaicznych, inwerterów, magazynów energii i pomp ciepła. Swoje produkty oraz usługi montażu oferuje na terenie całej Polski zarówno klientom indywidualnym jak i dużym firmom.

Źródło: pvenergia.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz