.
Reklama
targikielce.pl/
.

Kolejne webinary na temat systemów CRM

Zespół GreenCRM kontynuuje cykl webinarów poświęconych systemom CRM oraz najważniejszym kwestiom związanym z wykorzystaniem tego typu narzędzi w branży OZE.

Kolejne webinary na temat systemów CRM
Kolejne webinary na temat systemów CRM

W czerwcu eksperci z zespołu GreenCRM, czyli Piotr Mikrut (Product Manager) oraz Piotr Guz (Product Sales Specialist) rozpoczęli cykliczne webinary poświęcone systemom typu CRM. W ich trakcie poruszają tematy związane m.in. z wyborem odpowiedniego narzędzia, procesem wdrażania oraz wykorzystywaniem potencjału oferowanego przez systemy CRM.

Reklama
oknonet.pl

Na oficjalnym kanale GreenCRM na Facebooku oraz Youtube pojawiły się dwa nowe materiały, z których widzowie mogą dowiedzieć się m.in.:

  • Dlaczego warto wykorzystywać kampanie mailingowe w branży OZE dla sektora B2B? [LINK]
  • W jaki sposób można wykorzystać cold mailing do pozyskiwania i aktywizacji nowych klientów? I z jakich narzędzi warto korzystać? [LINK]

Wszystkie nowe materiały możesz znaleźć na oficjalnym fanpage na Facebooku, a także na kanale na YouTube. Zapraszamy do śledzenia oraz subskrybowania.

Dowiedz się więcej na: www.greencrm.io

Kontakt:
Piotr Mikrut Product Manager
tel.: +48 662 635 160
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz