Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Pompy ciepła Kaisai Arctic z certyfikatem Keymark

Pompy ciepła KAISAI z serii ARCTIC uzyskały certyfikat KEYMARK, będący potwierdzeniem spełniania europejskich standardów jakościowych i ekologicznych produktu.

Pompy ciepła Kaisai Arctic z certyfikatem Keymark
Pompy ciepła Kaisai Arctic z certyfikatem Keymark [Źródło: kaisai.com]

Certyfikat KEYMARK jest dobrowolnym, niezależnym europejskim znakiem certyfikacji dla pomp ciepła, potwierdzającym zgodność produktów z normami europejskimi.

Reklama
oknonet.pl

Opiera się na testach w niezależnym laboratorium i wykazuje zgodność z wymaganiami dotyczącymi produktu określonymi w zasadach programu pompy ciepła KEYMARK oraz z wymaganiami dotyczącymi wydajności określonymi przez Ekoprojekt.

Dlaczego znak KEYMARK jest tak ważny?

KEYMARK zapewnia klientów i dystrybutorów, że urządzenie spełnia wymagania Ekoprojektu, potwierdza, że dane podawane przez producenta są wiarygodne, a urządzenie spełnia ponadto wysokie wymagania względem środowiska naturalnego.

Pompy ciepła oznaczone znakiem KEYMARK odgrywają znaczącą rolę w osiągnięciu kluczowych celów ochrony klimatu, ponieważ zmniejszają zapotrzebowanie na energię końcową – w szczególności na źródła kopalne, redukują emisję gazów cieplarnianych oraz wykorzystują odnawialne źródła energii w postaci energii zgromadzonej w powietrzu.

Proces certyfikacji sprawdza także, czy produkcja pompy ciepła odbywa się z poszanowaniem ustandaryzowanych norm jakościowych i środowiskowych. Przeprowadzana jest w tym celu zakładowa kontrola produkcji i kontrola zarządzania jakością.

Certyfikat potwierdza, że pompy ciepła KAISAI Arctic typu split zostały pomyślnie przetestowane przez akredytowane laboratorium badawcze, co gwarantuje ich zgodność z normami europejskimi i zasadami systemu KEYMARK.

Źródło: kaisai.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz