Reklama
https://www.stiebel-eltron.pl/

Pompy ciepła AURATSU

Od września 2022 r. w dystrybucji firmy Grodno pojawiła się nowa marka pomp ciepła powietrze woda AURATSU. Dostępnych jest sześć podstawowych modeli typu split o mocach grzewczych od 6 do 16 kW. W obecnej, trudnej sytuacji rynkowej związanej z dostępnością pomp ciepła, nowa marka pomp AURATSU w znaczący sposób przyczyni się umocnienia pozycji Grodna w gronie liderów branży OZE.

Pompy ciepła AURATSU
Pompy ciepła AURATSU

We wszystkich pompach ciepła AURATSU zastosowane są nowoczesne sprężarki twin rotary DC inwerter, które pozwalają modulować ich moc grzewczą w zakresie od 20% do 100% wydajności. Takie rozwiązanie znacząco podnosi współczynnik efektywności energetycznej pomp ciepła.

W przypadku tych pomp ciepła SCOP oscyluje w okolicach wartości 5, co oznacza, że 1 kW energii elektrycznej zamieniany jest na 5 kW energii grzewczej. Moduł wewnętrzny pompy ciepła AURATSU jest wykonany w oparciu o komponenty najwyższej jakości: pompę obiegową, w pełni elektroniczny zawór rozprężny oraz zespół grzałek elektrycznych wraz z wbudowaną „grupą bezpieczeństwa” (automatyczny odpowietrznik oraz zawór bezpieczeństwa).

Zastosowany przez producenta sterownik posiada polskie menu, a jego obsługa jest intuicyjna, zarówno dla użytkownika końcowego, jak i instalatora.

Grodno organizuje dla swoich klientów cyklicznie szkolenia w Centrum Szkoleń OZE związane między innymi z pompami ciepła AURATSU. W tym miejscu dysponuje szeregiem „pomocy dydaktycznej” oraz zamontowanymi i działającymi pompami ciepła, rekuperacją, klimatyzacją, sterowaniem „inteligentnym budynkiem” i systemem fotowoltaiki.

Szkolenia podzielone są na:

  • produktowo sprzedażowe,
  • techniczne podstawowe,
  • techniczne zaawansowane, certyfikujące

Grodno S.A.

Kwiatowa 14
05-126 Michałów-Grabina
email: [email protected]
www: grodno.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz