.
Reklama
targikielce.pl/
.

Strateo R32 – nowa pompa ciepła w ofercie De Dietrich

Strateo R32 to nowa pompa ciepła marki De Dietrich typu powietrze/woda, która powstała z troski o komfort użytkownika i naszej planety. Strateo R32 oferuje najlepsze na rynku parametry w zakresie akustyki, ogrzewania, ciepłej wody użytkowej, oszczędności miejsca, a nawet łatwości montażu. Urządzenie jest dostępne w mocach od 4,5 do 8 kW.

Strateo R32 - nowa pompa ciepła w ofercie De Dietrich
Strateo R32 - nowa pompa ciepła w ofercie De Dietrich [Źródło: dedietrich.pl]

Pompa ciepła Strateo R32 została zaprojektowana tak, aby zintegrować się z domem. Kompaktowa budowa umożliwia instalację przy wykorzystaniu minimum miejsca. Można umieścić ją w kuchni, spiżarni czy garażu, a nawet schować do szafki, zachowując dostęp do wszystkich jej elementów, które znajdują się z przodu urządzenia. Jednak nawet niezabudowana będzie się doskonale prezentować ze względu na swój innowacyjny i elegancki design zgodny z najnowszymi trendami. Pompa Strateo R32 jest wizualnie dyskretna i ma estetyczny wygląd.

Reklama
oknonet.pl

Czynnik chłodniczy R32 – dla ekologii i oszczędności

Pompa ciepła Strateo R32 nie tylko korzysta z czystej, w 100% odnawialnej energii z powietrza. Pozwala świadomie redukować ślad węglowy i dbać o ekologię dzięki wysokiej jakości komponentom, które są trwałe pomimo upływu czasu. W nowej pompie zastosowano czynnik chłodniczy R32 – przyjazny środowisku. Przejście na czynnik chłodniczy R32 zmniejsza emisję dwutlenku węgla o w porównaniu z czynnikiem R410A. Czynnik R32 poprawia także wydajność pompy w trybie ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania c.w.u. COP został podwyższony aż do 5,2 (w warunkach A7/W35). Opakowanie urządzenia wykonano z materiałów w pełni podlegających recyklingowi.

Komfort i wygoda – dla każdego i o każdej porze

Trzy funkcje pompy: ogrzewanie, podgrzewanie wody i chłodzenie (za pomocą chłodzenia podłogowego lub klimakonwektorów) gwarantują komfort o każdej porze roku i w każdych warunkach przy jednoczesnym obniżeniu rachunków za energię. Pompę ciepła wyposażono w funkcję automatycznego przełączania ustawień lato/zima.

Wysoki komfort ciepłej wody użytkowej dla całej rodziny gwarantuje zintegrowany podgrzewacz o pojemności aż 190 litrów. Ważną cechą pompy jest jej bardzo cicha praca, co oznacza niski poziom hałasu – 24 dB(A) w odległości 1 m (poziom szeptania).

Pompa ciepła Strateo R32 odpowiada potrzebom zarówno użytkownika, jak i instalatora. Innowacyjne technologicznie rozwiązanie pozwala dostosować urządzenie do wszystkich konfiguracji instalacji. Opatentowany, hydrauliczny zespół podłączeniowy umożliwia bezproblemową i dyskretną integrację produktu ze wszystkimi przewodami c.o. i ciepłej wody użytkowej. Dzięki fabrycznemu wyposażeniu pompy w ramę montażową do minimum zredukowano czas montażu. Funkcja Bluetooth ze wskazówkami dotyczącymi konfiguracji pomaga instalatorowi prawidłowo skonfigurować́ instalację.

Pompa jest idealna do nowego budownictwa – spełnia wymagania Warunków Technicznych 2021. Sprawdzi się także przy termomodernizacji – wpisuje się w założenia rządowego programu „Czyste Powietrze”, „Moje Ciepło” i ulgi termomodernizacyjnej.

Intuicyjne sterowanie zaawansowanymi funkcjami

Urządzenie wyposażono w nowoczesną konsolę Diematic Evolution z intuicyjnym panelem sterowania. Panel zawiera przyjazne menu, pozwala na łatwy dostęp do wszystkich trybów pracy – z trybu ogrzewania do trybu chłodzenia można przejść jednym kliknięciem. Konsola pozwala uruchomić użyteczne funkcje: programowanie czasu czy tryb urlopowy. Pompa jest także kompatybilna z regulatorem SMART TC, który pozwala na zdalny dostęp do termostatu za pomocą smartfona lub tabletu. Umożliwia on także korzystanie z dodatkowych możliwości, jak powiadomienia o usterce bezpośrednio na telefonie.

Szczegółowe informacje na temat pompy ciepła Strateo R32 znajdują się na stronie internetowej De Dietrich.

De Dietrich
Północna 15-19
54-105 Wrocław
Tel: +48 71 345 00 51
Fax: +48 71 345 00 64
E-mail: [email protected]
WWW: www.dedietrich.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz