Reklama
https://homecomfort.com.pl/

Technologia nanoe™ X firmy Panasonic z certyfikatem VDI 6022 w zakresie jakości powietrza w pomieszczeniach

Innowacyjna technologia nanoe™ X Mark 2 i Mark 3 firmy Panasonic Heating & Cooling Solutions została przetestowana i certyfikowana zgodnie ze standardami VDI, czyli założonego w 1856 r. stowarzyszenia niemieckich inżynierów, definiującego wiele europejskich standardów branżowych.

Technologia nanoe™ X firmy Panasonic z certyfikatem VDI 6022 w zakresie jakości powietrza w pomieszczeniach
Technologia nanoe™ X firmy Panasonic z certyfikatem VDI 6022 w zakresie jakości powietrza w pomieszczeniach

Technologia nanoe™ X Mark 2 i Mark 3 firmy Panasonic, która jest zintegrowana z klimatyzatorami, została przetestowana w badaniach naukowych, które potwierdziły, że spełnia ona standardy dotyczące wymagań higienicznych dla systemów i urządzeń wentylacyjnych, w szczególności specyfiki zdecentralizowanych systemów i urządzeń wentylacyjnych (VDI 6022 Arkusz 1.1). Ponadto technologia nanoe™ X Mark 3 spełnia również standary VDI 6022 Arkusz 1, a także VDI 6022 Arkusz 5, które opisują, w jaki sposób można uniknąć narażenia na alergeny i jakie powiązane wymagania należy spełnić w celu testowania i oceny urządzeń technicznych i komponentów, mających wpływ na powietrze, którym oddychamy.

Podstawowym wymogiem są realistyczne, ale znormalizowane warunki testowe. W tym kontekście udowodniono, że technologia Mark 3 redukuje alergeny w pomieszczeniu i jest odpowiednia dla alergików. Pomyślne wyniki testów zostały udokumentowane w ocenach certyfikowanych inżynierów VDI. Panasonic jest pierwszym producentem urządzeń klimatyzacyjnych, który otrzymał takie oznaczenia dla swoich jednostek wewnętrznych.

Naturalne oczyszczanie powietrza za pomocą rodników hydroksylowych

nanoe™X działa bez filtrów i wykorzystuje rodniki hydroksylowe do oczyszczania powietrza. Występują one również w przyrodzie i odgrywają ważną rolę w rozkładaniu zanieczyszczeń powietrza w atmosferze. Jednak w naturalnym środowisku żyją one mniej niż sekundę, a nanoe™X zamyka je w kropelkach wody, co wydłuża ich żywotność do ponad 600 sekund (tj. 10 minut). Dzięki tej technologii, rodniki hydroksylowe rozwijają swoje działanie wszędzie w pomieszczeniu, zapewniając tym samym zdrowy klimat.

Generator nanoe™ X Mark 3 firmy Panasonic jest najnowszym osiągnięciem stale rozwijającej się technologii i generuje największą ilość rodników hydroksylowych – 48 bilionów na sekundę. Te rodniki hydroksylowe mają zdolność zmniejszania stężenia zanieczyszczeń i alergenów, a także określonych wirusów, bakterii i zapachów. nanoe™ X działa niezależnie od ogrzewania i chłodzenia, czyli również, gdy urządzenie jest w trybie wentylatora, poprawiając higienę i klimat powietrza w pomieszczeniach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przy najniższym zużyciu energii.

Więcej informacji na temat rozwiązań grzewczo-chłodniczych Panasonic można znaleźć na stronie internetowej producenta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz