Reklama
https://h2poland.com.pl/

Pokoloruj swoje życie z BISOL Spectrum

Słoweński producent przedstawił panele fotowoltaiczne o nowych, niespotykanych kolorach - pomarańczowym i białym.

Pokoloruj swoje życie z BISOL Spectrum
Pokoloruj swoje życie z BISOL Spectrum [Źródło: bisol.com]

Grupa BISOL to europejski producent, którego pasją jest wdrażanie najwyższych standardów branżowych w najwyższej jakości produktach solarnych. Pełen zakres rozwiązań i usług solarnych firmy BISOL można znaleźć w ponad 90 krajach na całym świecie.

Reklama
oknonet.pl

Zawsze imponuje kreatywnymi wynalazkami. Tym razem dodała dwa nowe kolory do istniejącej szerokiej palety BISOL Spectrum.

Moduły fotowoltaiczne BISOL Spectrum z kolorowym szkłem są teraz dostępne w dwóch nowych kolorach: terakota pomarańczowa i alabaster biały.

Zostały zaprojektowane nie tylko w celu dostosowania, ale także udoskonalenia cech architektonicznych budynków i dachów różnych typów i stylów.

Szkło pomarańczowe pasuje do odcieni holenderskich budynków i ceglanych dachów na całym świecie i zachowuje rozpoznawalność kolorystyczną otoczenia. Niepowtarzalny wygląd pozwala na dyskretne wtopienie się w scenerię, zachowując w ten sposób ponadczasowe piękno zróżnicowanej przyrody.

Z drugiej strony białe szkło to świetne rozwiązanie do bezproblemowego komponowania się z wielkopowierzchniowymi budynkami i zachowania ich historycznego charakteru. Wszechstronność bieli to nie jedyna zaleta, ale utrzyma ona budynki w chłodzie, a także przyczyni się do manifestacji nowoczesnych cech konstrukcyjnych budynku.

Źródło: bisol.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz