Reklama
bosch-homecomfort

Edison Energia wprowadza nowe moduły fotowoltaiczne klasy premium

Grupa Edison Energia, jeden z czołowych graczy na rynku fotowoltaiki, rozpoczęła produkcję własnych modułów PV – ALVA Solar Full Black. Wysokowydajne ogniwa połączone z technologią wzbogacona o domieszkę galu znacząco zmniejszają degradację modułu w czasie, gwarantując bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

ALVA Solar Full Black
ALVA Solar Full Black [Źródło: edisonenergia.pl]

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na co najmniej 25 lat – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jednym z najważniejszych elementów takiej elektrowni słonecznej są wysokiej jakości moduły. Kluczowym parametrem jest wysoka efektywność, czyli zdolność do przetwarzania promieni słonecznych w energię elektryczną.

Wysoka efektywność modułów ALVA Solar Full Black

ALVA Solar Full Black to moduły o mocy znamionowej 500Wp, oferujące efektywność przekraczającą 20%. Jednocześnie, po 25 latach funkcjonowania, wspomniana sprawność paneli będzie na poziomie 84,8% wartości początkowej, czyli prawie 5% ponad standard rynkowy. Osiągnięcie tak wysokich parametrów modułów ALVA Solar Full Black możliwe jest dzięki zastosowaniu domieszki galu, która znacząco zmniejsza degradację modułu w czasie oraz nowoczesnej technologii multi-busbarowej (MBB) z zintegrowanymi połączeniami szeregowymi i systemem half-cut.

Gwarancja wydajności liniowej

Design modułu ALVA Solar Full Black w połączeniu z wysoką wydajnością oraz zmniejszonym ryzykiem LID, hotspotów i zacienień, czynią go rozwiązaniem dopasowanym dla każdego domu jednorodzinnego.

Nasze panele Alva Solar Full Black to wyjątkowe rozwiązanie na polskim rynku, zarówno pod względem technologicznym, jak i zastosowanego designu. Dotychczas byliśmy w Polsce prekursorem stosowania dwustronnych modułów fotowoltaicznych. Teraz chcemy iść o krok dalej, oferując własny, wyjątkowy produkt. Dzięki ALVA Solar Full Black oferujemy klientom najwyższą jakość, ale także kształtujemy trendy na polskim rynku fotowoltaiki w kierunku innowacji – mówi Kamil Sankowski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży Edison Energia.

Produkcja własnych paneli fotowoltaicznych pomoże spółce Edison Energia odpowiedzieć na oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Edison Energia Alva Solar

Produkcja własnych modułów to kolejny, olbrzymi krok w rozwoju Edison Energia, który przede wszystkim zapewni europejskim prosumentom najwyższej jakości produkt. Jesteśmy jedną z największych firm fotowoltaicznych na Starym Kontynencie, która jednocześnie instaluje panele fotowoltaiczne, produkuje energię z własnych farm, a także oferuje własne panele fotowoltaiczne najwyższej jakości – dodaje Kamil Sankowski.

⇒ Prezentacja produktu https://www.youtube.com/watch?v=3iWhsXCVJxk

Źródło: edisonenergia.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz