Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Niezawodna jakość w kompaktowej obudowie – klimatyzatory PACi Elite Seria 4 od Panasonic

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadza na rynek nowe stylowe klimatyzatory PACi NX Elite Series 4 o mocach od 7,1 do 14 kW. Ta najnowsza seria zapewnia idealne rozwiązanie dla ogrzewania i chłodzenia obiektów komercyjnych, mając na względzie globalną politykę dekarbonizacyjną i jednocześnie utrzymując wysoką wydajność klimatyzacji.

Niezawodna jakość w kompaktowej obudowie - klimatyzatory PACi Elite Seria 4 od Panasonic
Niezawodna jakość w kompaktowej obudowie - klimatyzatory PACi Elite Seria 4 od Panasonic

Nowa generacja PACi NX ma przeprojektowaną, kompaktową obudowę z jednym wentylatorem, a dzięki optymalizacji 3-rzędowego wymiennika ciepła osiąga taką samą imponującą wydajność sezonową jak model z dwoma wentylatorami. Smukła i lekka konstrukcja umożliwia doskonałe dopasowanie jednostek zewnętrznych do każdej przestrzeni, nawet przy bardzo ograniczonej przestrzeni montażowej. Ponadto zwiększona długość orurowania aż do 100 metrów daje dużą elastyczność projektową dla różnych typów i rozmiarów budynków.

Zakres pracy PACi NX Elite Seria 4 został rozszerzony, aby urządzenia mogły działać nawet w skrajnych warunkach (przy temperaturze zewnętrznej do 52°C w trybie chłodzenia i do -20°C w przypadku ogrzewania), co sprawia, że nowa seria staje się niezawodnym rozwiązaniem. Jednostki zapewniają również cichą pracę do minimum 48 dB(A).

PACi NX 3 002

Do tej samej jednostki zewnętrznej PACi NX można podłączyć nawet cztery jednostki wewnętrzne z możliwością instalacji jako układy symultaniczne podwójne, potrójne i poczwórne, dzięki czemu spełniają one potrzeby zarówno obiektów komercyjnych, jak i mieszkalnych klasy premium. Seria najnowszej generacji charakteryzuje się wysoką sprawnością sezonową do SEER 7,8 (A++) i SCOP 4,9 (A++) .

Dla maksymalnej łatwości obsługi, jednostki umożliwiają łatwą obsługę za pomocą sterownika Conex oraz przez Wi-Fi i Bluetooth po połączeniu z aplikacjami Panasonic H&C Control App, H&C Diagnostic App i Comfort Cloud App. Jednostki są również kompatybilne z Panasonic AC Smart Cloud i AC Service Cloud w celu zapewnienia inteligentnego rozwiązania dla wielu lokalizacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej producenta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz