Reklama
https://h2poland.com.pl/

Panasonic uruchamia narzędzie do szybkiego doboru klimatyzacji domowej

Panasonic Heating & Cooling Solutions uruchomił nowe narzędzie internetowe Domestic AirCon Quick Selector zaprojektowane specjalnie po to, aby pomóc użytkownikom końcowym w znalezieniu najlepszego klimatyzatora, a instalatorom w uzyskaniu tabel multi-split za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Panasonic uruchamia narzędzie do szybkiego doboru klimatyzacji domowej
Panasonic uruchamia narzędzie do szybkiego doboru klimatyzacji domowej

Przydatne narzędzie do specyfikacji produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy Panasonic. Dzięki prostemu układowi i łatwej w użyciu nawigacji użytkownik jest prowadzony przez cały proces i musi znać tylko potrzebną moc urządzenia lub wielkość pomieszczeń.

Reklama
oknonet.pl

Narzędzie zostało stworzone, aby pomóc w doborze odpowiedniej jednostki Panasonic z gamy urządzeń domowych Split i Multi Split. Systemy typu Split wymagają tylko jednej jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, natomiast urządzenia typu Multi Split są odpowiednie do zastosowań, w których wymagania klimatyzacyjne wykraczają poza zakres pojedynczego pomieszczenia.
Panasonic oferuje szeroki zakres możliwości podłączenia nawet pięciu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.

Dzięki możliwości wyboru jednostek dla maksymalnie pięciu pomieszczeń, użytkownikowi przedstawiane są najbardziej odpowiednie rozwiązania Panasonic dla każdego z nich. Po wybraniu modeli wewnętrznych, narzędzie przedstawia również optymalny model zewnętrzny, który można zastosować razem z jednostkami wewnętrznymi w celu uzyskania kompleksowego rozwiązania. Co więcej, narzędzie prezentuje również pełne specyfikacje każdej wybranej jednostki w jednym miejscu.

Narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby usprawnić proces wyboru i pomóc w doborze właściwych rozwiązań, dzięki czemu jest łatwe w użyciu, szybkie i dostarcza komplet niezbędnych informacji.

Źródło: panasonic.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz