Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

Haier – zobacz naszą nową stronę internetową

Haier uruchomił właśnie nową odsłonę swojej strony internetowej, która obiecuje dostarczyć użytkownikom interesujące treści, bogatą bibliotekę mediów oraz wszystko, co niezbędne w zakresie systemów klimatyzacji i pomp ciepła.

Haier - zobacz naszą nową stronę internetową
Haier - zobacz naszą nową stronę internetową

Nowoczesna odsłona www.haier-ac.pl została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu łatwej nawigacji i pełnej dostępności na różnych urządzeniach, co sprawia, że każdy użytkownik – bez względu czy jest klientem końcowym, instalatorem czy dystrybutorem, może cieszyć się pełnym zakresem oferowanych treści. Jednym z głównych celów było stworzenie interaktywnej przestrzeni online, która oddaje charakter marki Haier.

Zanurz się w świecie Haier – zobacz, co czeka na Ciebie na nowej stronie:

  • Nowoczesny Design – od teraz strona www wyróżnia się nowoczesnym i przejrzystym designem, co sprawia, że korzystanie z niej stanie się przyjemne i niezwykle intuicyjne.
  • Łatwa Nawigacja – dzięki zoptymalizowanej nawigacji po nowej stronie użytkownicy mogą szybko odnaleźć interesujące ich treści, pliki i produkty.
  • Poradniki i najnowsze informacje – Użytkownicy znajdą na stronie Haier aktualności dotyczące produktów, innowacyjnych rozwiązań, możliwych dofinansowań i innych technologii związanych z marką Haier – zarówno z zakresu systemów klimatyzacji do domu, biura, jak i powietrznych pomp ciepła.
  • Aktywność i budowanie relacji – strona www jest w pełni zintegrowana z mediami społecznościowymi. Serwis łączy się z profilami marki w mediach społecznościowych, umożliwiając użytkownikom łatwe udostępnianie, komentowanie treści i aktywne uczestnictwo w świecie Haier.
  • Dedykowane mapy Autoryzowanych Partnerów – dzięki czemu szybko odnaleźć można autoryzowanego instalatora bądź serwis urządzeń Haier.

Zapraszamy na stronę Haier – www.haier-ac.pl

Refsystem Sp. z o.o.

ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
Tel. +48 723 737 378
E.mail: [email protected]

www.refsystem.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz