.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Dotacja z Programu Czyste Powietrze

Wymiana źródła ciepła to spory wydatek, tym bardziej, że nierzadko łączy się z też koniecznością modernizacji instalacji c.o. i cwu. Wsparciem może być dotacja w wysokości nawet 37 000 zł, w zależności od dochodu i zakresu inwestycji.

Dotacja z Programu Czyste Powietrze
Dotacja z Programu Czyste Powietrze [Źródło: funduszerozwojowe.eu]

Program Czyste Powietrze cieszy się dużą popularnością i klienci chętnie z niego korzystają, by pozbyć się z domu kopciucha, na rzecz bardziej ekologicznego źródła ciepła, np. kotła gazowego, czy pompy ciepła. Ta najważniejsza inwestycja, otwiera nam drzwi do uzyskania dodatkowego dofinansowania, np. na ocieplenie, wymianę okien, drzwi, fotowoltaikę, czy rekuperację.

Reklama
oknonet.pl

Część klientów składa wnioski o dotacje samodzielnie. Wymaga to wcześniejszego przygotowania, by poznać zasady programu, zweryfikować czy dochody i planowana inwestycja spełniają kryteria oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo wypełnić wniosek, by otrzymać dotację. Jest to jednak czasochłonne i nie każdy ma czas i ochotę, by “doktoryzować” się z zasad Programu Czyste Powietrze.

Dla klientów, którzy wolą zamówić gotowy wniosek i mieć to z głowy, rozwiązaniem jest nasze całościowe wsparcie, w postaci doradztwa, opracowania i rozliczenia wniosku o dotację.

Obsługujemy klientów zarówno bezpośrednio, jak i poprzez współpracujące firmy zajmujące się sprzedażą kotłów, pomp ciepła i fotowoltaiki. Działamy zdalnie i pomagamy klientom z całej Polski. [czytaj]

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w obsłudze wniosków do Programu Czyste Powietrze, zapraszamy do kontaktu.

Źródło: funduszerozwojowe

Wojciech Gębura
tel. 579 553 089
e-mail: [email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz