Reklama
kongres.energetyka-rozproszona.pl

SolarEdge z wyróżnieniem w konkursie Diamenty Green Industry

Firma SolarEdge Technologies, otrzymała wyróżnienie w konkursie „Diamenty Green Industry”. Wyróżnienie w kategorii „Lider technologii dla przemysłu” trafiło do SolarEdge podczas wydarzenia „Green Industry Summit”.

SolarEdge z wyróżnieniem w konkursie Diamenty Green Industry
SolarEdge z wyróżnieniem w konkursie Diamenty Green Industry

Konkurs „Diamenty Green Industry” ma na celu uhonorowanie firm oraz przedsiębiorców reprezentujących lub współpracujących z sektorem przemysłowym i logistyką, którzy wyróżniają się na tle konkurencji, a w swojej strategii uwzględniają realizacje celów zrównoważonego rozwoju.

Kategoria „Lider technologii dla przemysłu”, w której SolarEdge otrzymał wyróżnienie, nagradza firmy wykorzystujące lub oferujące zaawansowane rozwiązania technologiczne, które wspierają procesy produkcyjne. Ważne jest, aby przyczyniały się one również do ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne przy jednoczesnym podnoszeniu konkurencyjności przedsiębiorstwa. W ramach konkursu SolarEdge otrzymał wyróżnienie za nową generację optymalizatorów mocy – seria S.

Komercyjne technologie energetyczne stanowią ważny i stale rozwijany obszar działalności SolarEdge i są odpowiedzią na potrzeby polskiego przemysłu. Coraz więcej firm inwestuje w fotowoltaikę, by obniżyć rachunki za prąd. Firmom nie chodzi jednak tylko o efektywność energetyczną – zależy im na znalezieniu systemu, który pomoże zapewnić bezpieczną pracę instalacji fotowoltaicznej, szczególnie w sytuacji awarii, pożaru czy powodzi. W osiągnięciu tego celu mogą pomóc nasze komercyjne optymalizatory mocy serii S. Cieszymy się, że nasze rozwiązanie spotkało się z pozytywnym odzewem ze strony Kapituły Konkursu ‘Diamenty Green Industry’. Jesteśmy przekonani, że także polskie firmy zauważą korzyści z wyboru tego rozwiązania i podwyższą swoje bezpieczeństwo wybierając tę linię produktów – mówi Michał Marona, Country Manager w SolarEdge Technologies Poland.

Źródło: SolarEdge

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz