.
Reklama
https://h2poland.com.pl/
.

Neoheat zaprasza na jesienną turę szkoleń z pomp ciepła!

Zostań Autoryzowanym Partnerem i zacznij montować pompy ciepła Neoheat! Sprawdź, gdzie odbędą się najbliższe szkolenia APS!

Neoheat zaprasza na jesienną turę szkoleń z pomp ciepła!
Neoheat zaprasza na jesienną turę szkoleń z pomp ciepła!

Hurtownia wentylacyjno-klimatyzacyjna Iglotech właśnie startuje z jesienną turą szkoleń z zakresu powietrznych pomp ciepła marki Neoheat. Szkolenia dedykowane są dla wszystkich instalatorów, chcących zostać Autoryzowanym Partnerem, poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nowości produktowych, montażu pomp ciepła, a także uruchamiania i serwisowania.

Reklama
oknonet.pl

Certyfikowane szkolenia APS odbywać się będą w wybranych miastach w Polsce, w których hurtownia posiada swoje oddziały – Kwidzyn, Poznań, Katowice, Toruń, Łódź, Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław. Chętnych zapraszamy do skorzystania z wygodnych formularzy zgłoszeniowych znajdujących się na stronie www.iglotech.com

Instalatorze! Na szkoleniach w hurtowni Iglotech zyskujesz dwa razy – o szczegóły akcji zapytaj swojego opiekuna handlowego!

Więcej informacji o szkoleniach dostępnych w hurtowni Iglotech na stronie www.iglotech.com oraz w 14 oddziałach na terenie całej Polski.

Iglotech Sp. z o.o.
ul. Toruńska 41
82-500 Kwidzyn
Tel.+ 48 (55) 645 73 00
E-mail: [email protected]
WWW: www.iglotech.com.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz