Reklama
https://www.ceo-odnawialna.pl/

Seraphim Solar i Menlo Electric współpracują w Europie Środkowej

Seraphim Solar i Menlo Electric podpisały umowy na dystrybucję modułów na moc ponad 100MW w planowanych dostawach w 2021 roku z zamiarem zwiększenia udziału cenionej marki w rynku Europy Środkowej.

Seraphim Solar i Menlo Electric będą współpracować w Europie Środkowej
Seraphim Solar i Menlo Electric będą współpracować w Europie Środkowej [Źródło: menloelectric.com]

Region ten już od jakiegoś czasu przyciąga uwagę globalnych producentów z branży fotowoltaicznej, którzy liczą na skorzystanie ze wzrostu fali transformacji energetycznej. W samej Polsce w 2020 roku przekroczono liczbę 500 tys. zainstalowanych domowych systemów fotowoltaicznych, co oznacza pięciokrotny wzrost, licząc od 2019 roku.

Reklama
oknonet.pl

 

Cieszymy się, że możemy współpracować z Menlo Electric na rzecz rozwoju rynku polskiego i środkowoeuropejskiego. Nasze partnerstwo nie będzie ograniczać się do dostarczania najnowszych wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych, ale obejmie także profesjonalne usługi techniczne i marketingowe. Menlo Electric jest doświadczonym podmiotem w branży czystego przemysłu i naprawdę cieszymy się, że będziemy współpracować – powiedział Polaris Li, prezes Seraphim.

 

Chcemy dostarczać podmiotom zajmującym się instalacją i dystrybucją w Europie Środkowej urządzenia i usługi od najwyższej jakości światowych producentów. Większość naszych produktów wysyłamy przez port w Gdańsku, który jest korzystniej położony do obsługi tego regionu niż bardziej odległy Hamburg czy Rotterdam. Dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne ceny i dogodną logistykę – wyjaśnia Marta Walendzewicz z Menlo Electric.

Kierownictwo firmy Menlo Electric, która jest obecna już na 6 rynkach, koncentruje się na ekspansji na nowe kraje.

Nieustannie poszukujemy przedstawicieli handlowych i partnerów w całym regionie – stwierdziła Marta Walendzewicz.

Menlo Electric spodziewa się znaczących dostaw od czerwca, skupiając się na promocji nowej linii modułów jednostronnych Seraphim S3 i S4, w tym SRP-370-BMB-HV i SRP-440-BMA-HV. Wyposażony w czarne ramki moduł 370 Wp o dogodnych wymiarach 1755 x 1038, z 15-letnią gwarancją na materiał i wykonanie, zwraca uwagę przede wszystkim instalatorów domowych systemów dachowych. Moduł 440 Wp jest dostępny zarówno w srebrnych, jak i czarnych ramkach.

Seraphim Solar

Założona w 2011 r. firma Seraphim specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów fotowoltaicznych. Jako producent modułów fotowoltaicznych pierwszego szczebla (Tier 1) znajdujący się na liście producentów BNEF oraz zdobywca odznaczenia PV Evolution Labs Top Performer za najlepsze wyniki, Seraphim dostarczył dotychczas produkty o mocy ponad 11 GW do ponad 40 krajów na całym świecie.

Menlo Electric

Menlo Electric dostarcza sprzęt i usługi dla instalatorów i dystrybutorów z branży energii odnawialnej. Urządzenia dostępne w ofercie Menlo Electric pochodzą wyłącznie od producentów zapewniających najwyższą światową jakość. Usługi oferowane przez firmę obejmują finansowanie, projektowanie, instalację, podłączenie do sieci oraz obsługę klienta po sprzedaży.

Źródło: pap-mediaroom.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz