Reklama
https://www.targikielce.pl/enex

IBC SOLAR z ofertą fotowoltaiki dla hurtowni elektrycznych

IBC SOLAR, jeden z wiodących hurtowników oraz dostawca systemów do rozwiązań PV i energetycznych podjął współpracę z FEGIME Group, międzynarodowym zrzeszeniem dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych.

IBC SOLAR z ofertą PV dla hurtowni elektrycznych
IBC SOLAR z ofertą PV dla hurtowni elektrycznych [Źródło: ibc-solar.pl]

Od teraz członkowie sieci, w tym prawie 190 oddziałów hurtowni elektrycznych skupionych w FEGIME Group Polska, może korzystać z blisko 40-letniego doświadczenia marki w projektowaniu i realizacji kompleksowych systemów fotowoltaicznych na całym świecie.

Reklama
dedietrich

W ramach partnerstwa, IBC SOLAR jako „Strategiczny Preferowany Dostawca” FEGIME Group będzie wspierał członków sieci w rozpoczęciu działalności w branży fotowoltaicznej, zapewniając im dostęp do najnowszych technologii z portfolio marki oraz know-how jej doświadczonych ekspertów.

Cieszymy się, że poprzez współpracę z FEGIME możemy przybliżać innowacyjne rozwiązania z obszaru fotowoltaiki jeszcze większej grupie odbiorców oraz wspierać hurtowników naszą wiedzą i rozbudowanym portfolio projektów – mówi Antje Anzi, Director Solutions International w IBC SOLAR AG.

Dodatkowo, w ramach współpracy mającej na celu wzmocnienie branży PV, marka chce także oferować kompleksowe systemy fotowoltaiczne, zaprojektowane specjalnie z myślą o mniejszych firmach instalatorskich. Mowa o wysokiej jakości rozwiązaniach, w których poszczególne komponenty są do siebie idealnie dopasowane.

Dzięki IBC SOLAR jesteśmy w stanie zapewnić rodzinie FEGIME w jednym miejscu eksperta w zakresie systemów fotowoltaicznych i rozwiązań magazynowych. Umożliwi to naszym członkom dostęp do wysokiej jakości produktów, dzięki którym mogą jeszcze lepiej odpowiadać na popyt w branży PV i wspólnie przyczyniać się do ochrony klimatu – mówi David Garratt, dyrektor zarządzający FEGIME GmbH.

Źródło: ibc-solar.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz