Reklama
https://www.bosch-homecomfort.com

CORAB – polski producent systemów fotowoltaicznych

Przedsiębiorstwo produkuje konstrukcje fotowoltaiczne oraz dostarcza sprzęt do budowy farm fotowoltaicznych.

System Corab
System Corab [Źródło: fotowoltaika.corab.eu]

Corab powstał w 1991 roku i od początku swojej działalności specjalizował się w produkcji wyrobów ze stali i aluminium. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma stała się jednym z przodujących producentów systemów fotowoltaicznych na polskim rynku. Obecnie posiada wiele produktów na dachy skośne, płaskie, systemy wolnostojące, CARPORT oraz tracker, dzięki którym instalację fotowoltaiczną można wykonać przy zastosowaniu konstrukcji na dowolnym pokryciu dachowym czy gruncie.

Systemy fotowoltaiczne są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi i oznaczone są znakiem CE. Dodatkowo nad jakością czuwa zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza Certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing. Wdrożono także System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015.

Zakład produkcyjny:

  • produkty wytwarzane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach i spełniają wymagane standardy jakości,
  • park maszynowy składa się z nowoczesnych linii profilujących, wtryskarek, pras, obrabiarek CNC, nowoczesnej lakierni i własnej cynkowni galwaicznej,
  • firma zatrudnia ponad 100 pracowników: w dziale produkcji, sprzedaży eksportu, B&R, marketingu, e-commerce, logistyki i wsparcia technicznego.

Firma Corab posiada linię produkcyjną dedykowaną konstrukcjom wolnostojącym, która pozwala na produkcję 1 MW systemów montażowych dziennie. Jest to jedna z największych linii produkcyjnych skierowanych na fotowoltaikę w tej części Europy. Corab ma możliwość dostarczenia rozwiązań dedykowanych do projektów farmowych nawet w ciągu 48 godzin.

Przedsiębiorstwo prowadzi także Akademię Corab, gdzie wraz z partnerami zaprasza na szkolenia o charakterze edukacyjnym.

Źródło: fotowoltaika.corab.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz