.
Reklama
heiztechnik banner 311023
.

Menlo Electric z falownikami i bateriami Growatt w ofercie

Menlo Electric rozpoczęło współpracę z MP Solar Group, głównym i oficjalnym dystrybutorem inwerterów Growatt New Energy w Polsce. Portfolio Menlo zostanie poszerzone o falowniki dla instalacji komercyjnych oraz falowniki hybrydowe i baterie do instalacji domowych.

Menlo to najszybciej rosnący dystrybutor fotowoltaiki w Europie, prowadzący działalność na ponad 25 rynkach. Wprowadzenie do oferty nowych produktów zapewni klientom spółki stały dostęp do wysokiej jakości falowników i baterii.

Reklama
oknonet.pl

 

Produkty Growatt zamierzamy dostarczać do krajów, gdzie baterie mają już ugruntowaną pozycję, czyli na rynek włoski, niemiecki, skandynawski, ale także na rynki, gdzie dopiero zyskują na popularności, czyli np. Litwa i Polska. Dzięki wcześniejszemu doświadczeniu sprzedażowemu z tych rynków wiemy, że nasze nowości produktowe będą cieszyć się zainteresowaniem tamtejszych klientów. – komentuje Marcin Ślęzak, CCO Menlo Electric.

 

Growatt jest światowym liderem w produkcji inwerterów na potrzeby instalacji domkowych, zajmujący

m m.in. pierwsze miejsce w rankingu IHS Markit. Firma znajduje się również w pierwszej piątce światowych dostawców inwerterów komercyjnych. Do końca 2021 roku Growatt wysłał ponad 3,5 mln inwerterów do ponad 100 krajów.

Dzięki współpracy z MP Solar klienci Menlo będą mogli korzystać z jedynego w Polsce serwisu falowników otwartego 7 dni w tygodniu w godzinach 8:00 – 20:00, który działa również w języku angielskim. Dostaną także dostęp do szkoleń stacjonarnych i online.

Wierzymy, że rozpoczęcie współpracy z tak mocną marką, jaką jest Menlo Electric, przyniesie obopólną korzyść. Jest to idealny moment na uruchomienia dystrybucji systemów magazynowania energii w połączeniu z falownikami hybrydowymi, które są najważniejszymi pozycjami w podpisanym przez nas kontrakcie. – komentuje Robert Łasa, Dyrektor Zarządzający w MP Solar Group.

źródło: menloelectric.com

Menlo Electric
ul. Puławska 2, Warszawa
www.menloelectric.com
[email protected]
Telefon: +48 535 697 729
Osoba kontaktowa: Krystyna Kacperska
[email protected]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz