Reklama
http://www.multitherma.com/

Columbus dostawcą farm fotowoltaicznych na terenie Republiki Czeskiej

Po udanym przetargu na dostawę instalacji fotowoltaicznych dla miasta Brna, Columbus kieruje swoje kroki ku nowym możliwościom, nawiązując współpracę z ČEZ.

Columbus dostawcą farm fotowoltaicznych na terenie Republiki Czeskiej
Columbus dostawcą farm fotowoltaicznych na terenie Republiki Czeskiej

Niedawno spółka Columbus Energy wygrła przetarg na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków należących do miasta Brna. Firma znalazła się w gronie trzech wybranych podmiotów spośród wielu uczestników, którzy zgłosili się do ogłoszonego przez władze miasta przetargu. Całkowita wartość tej inwestycji wynosi 2,2 mld czeskich koron, co równa się niemal 390 mln złotych.

Teraz firma Columbus została zakwalifikowana jako jeden z dostawców farm fotowoltaicznych na terenie Republiki Czeskiej dla ČEZ a.s. z siedzibą w Pradze.

Dzięki temu osiągnięciu, Columbus będzie miał możliwość uczestniczenia w przetargach w wąskiej grupie dostawców, oferując kompleksowe usługi obejmujące projektowanie, dostarczenie materiałów, budowę oraz elektryfikację farm fotowoltaicznych – komentuje Michał Gondek, Wiceprezes Zarządu Columbus Energy S.A.

W ramach tej współpracy, Columbus Energy wszedł w konsorcjum ze sprawdzoną na czeskim rynku firmą – Energon Energy Solutions s.r.o., co pozwoli na synergiczne wykorzystanie kompetencji i zasobów obu partnerów w celu dostarczenia najwyższej jakości usług.

Ten kontrakt nie tylko potwierdza renomę Columbus Energy w branży fotowoltaicznej, ale także umacnia jej pozycję na rynku europejskim jako zaufanego dostawcy rozwiązań energetycznych – dodaje Michał Gondek.

Źródło: Columbus Energy S.A.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz